[ROM][4.4.4][OFFICIAL & NIGHTLIES][TSUBASA] MoKee OpenSource

Voděodolný komunikátor s HD displejem, který stihl rok 2012 jen těsně

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
hondza01

[ROM][4.4.4][OFFICIAL & NIGHTLIES][TSUBASA] MoKee OpenSource

Příspěvek od hondza01 » 28 pro 2014 21:24

Ahoj všem,

abych to zde trochu oživil, rozhodl jsem se otestovat několik ROMek z XDA, kde jich je již spousta na 4.4.4.

K nalezení je dokonce i 5.0.x Lollipop na CyanogenMod 12, který mě však vůbec neoslovil.

Dle mého názoru stojí za to vyzkoušet ROMku MoKee OpenSource, vyzkoušel jsem Official Releases, která je stabilní a odexed.

Odkaz se vším potřebným ZDE:
http://forum.xda-developers.com/xperia- ... t-t2851688

Zkoušel jsem následující pro mě podstatné věci:

Navigace s novými Google Maps - funguje svižně GPS stabilní uvidíme dál po svátkách v Praze :)
Synchronizace přes PC s Outlookem - přes MyPhoneExplorer bez problémů, kalendář lepší než Google
Parování s handsfree v autě - též bez problémů funguje
Fotoaparát - integrovaný mi nevyhovuje, bohužel kamera je stále slyšet při přeostřování, nahradil jsem Open Camerou - skvělé možnosti nastavení
Real Racing 3 - tu gamesu prostě musím mít, sice zpočátku remcala, že to bude problém, ale nakonec šlape v pohodě :)
PowerAmp - funguje bez problémů

ROMka nabízí spoustu vychytávek, je perfektně rychlá a hlavně stabilní. Trochu toho čínského čaje odstraní i amatér co to zvládne nainstalovat :D

Jediné co mi nefunguje a přežiju to:
FolderMount - nemohu funkčně přehodit Real Racing 3, přehození Sygic map na ext. SD funguje
Neumím připojit ext.SD jako MSC namísto MTP

Mám radost zejména z přehledu o online datech ve stavové liště, 2x tap pro uspání, při navigaci a příchozím hovoru je mapa viditelná (nastavení jako diskrétní oznámení hovoru), aplikace přehrávače se po hovoru v pohodě obnoví :Yahoo!: zkrátka je to celé šmakózně šmrncovní :lol:

Doporučuji video :
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 9Z4AJY169c

Takže kdo má zájem vyzkoušejte a diskutujte :)
Odpovědět

Zpět na „XPERIA V“