náhrada za V

Voděodolný komunikátor s HD displejem, který stihl rok 2012 jen těsně

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
hoss81

náhrada za V

Příspěvek od hoss81 » 22 úno 2015 13:23

Dobrý den, mám Z1c, se kterým jsem spokojen, manželce odchází 1 ze starších Sony Ericssonů, hledáme vhodnou náhradu, uvažovali jsme o ceně kolem 5000. V-čko se mi docela zamlouvá, snad kromě výdrže batérie, ale podle nabídek na netu to vypadá, že již asi neseženu, co jsem chtěl. Můžu se zeptat, co byste v podobné cenové relaci doporučili? Manželka by ráda slušnější foťák (já vím, že v téhle ceně nemůžu chtít zázrak), jinak v zásadě všechno, co potřebuje (volání, sms, mp3, diktafon), nabídne většina telefonů. V-čko mně původně přišlo jako dobrá volba. Díky, hezký den!

PecaD

Re: náhrada za V

Příspěvek od PecaD » 25 úno 2015 18:09

Do Včka bych urcite nesel. Soucasne levnejsi xperie moc nesleduji, ale docela me zaujala nyni predstavena Xperia E4g. Ma vse, za super cenu. U Vcka v soucasne dobe vidim jako hlavni nedostatek to, ze nepodporuje vsechny frekvence LTE, coz jsem v dobe koupe nevedel a ted je to trochu problem. Jinak ta E4g je vybavove i cenove podobna Cinanum (Alcatel atd.), ale kupujete aspon znacku. Bratr par dni zpet koupil Alcatel OT-6036Y Idol 2 Mini S coz je vybavove i cenove temer stejny telefon. Skoro bych rekl, ze to montuji ve stejne cinske fabrice :-)

j.k.f.

Re: náhrada za V

Příspěvek od j.k.f. » 27 úno 2015 14:38

Z1c daj manzelke, a kup si Z3c :D
Motorola TX770, cd930, Timeport 250 + Palm Vx, Siemens S55 + Palm T3, Sony Ericsson P910i, Benq-Siemens S68/M81 + Palm T|X, Palm Prē, HP Pre3 + TouchPad, Sony Xperia V + Nexus 7, Xperia Z3 Compact, Xperia XZ1
Odpovědět

Zpět na „XPERIA V“