Véčko nebo SP?

Voděodolný komunikátor s HD displejem, který stihl rok 2012 jen těsně

Moderátor: Moderátoři

makq

Re: Véčko nebo SP?

Příspěvek od makq » 18 srp 2014 12:54

:lol: stravil jsem porovnavanim 3 dny :lol: to znamena 3 dny :lol:

Zdroje serazene od nejlepsich po nejhorsi:
1) veskere srovnavani videi na youtube. Desitky, mozna pres stovku, shledlych videi co mozna nejnovejsich kvuli aktualnim vysledkum. Vsechny modely jsem srovnaval s kvalitou fotek a videi Samsungu S3, ktereho povazuji za fotokrale/videokrale cenove hladiny vybranych Xperii. Nejprinosnejsi se jevily recenze geekyranjita, ktery na youtube dela spickove foto/video testy mobilu - svetlo, tma, sero, makro, priroda, mistnost, video.
2) procital XDA forum se zamerenim na moje naroky (hlavne foto+video za urcitych podminek), customizaci, poruchovost - tento server je pro me spicka pro sber informaci
3) procital recenze mobilu od nejpovolanejsich zahranicicnich serveru, kde se mobily testuji skutecne kriticky a objektivne - gsmarena
4) jako posledni jsem cetl zdejsi forum, ktere je zamereno pouze na Sony Xperie

Mimo tabulky:
a) Bluetooth jsem naposledy zapnul v roce 2012, takze kdyby ho nejaky telefon uz nemel, tak to ani nepoznam.
b) Velikost displeje me zrovna nezajimala, i kdyz cokoliv nad 5" by bylo okamzite diskvalifikovano
c) Mohou mit stejny cip, ale foti na mile daleko od sebe.

garfield001

Příspěvek od garfield001 » 18 srp 2014 13:29

XT je "nezničitelný" bond mobil! 007 ví co je dobrý!

Obrázek
Sony Ericsson K700i, D750i, W800i, K800i, F100i Jalou, W995, XPERIA mini, XPERIA mini pro.

steveboss
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steveboss » 18 srp 2014 13:53

makq píše::lol: stravil jsem porovnavanim 3 dny :lol: to znamena 3 dny :lol:

Mimo tabulky:
c) Mohou mit stejny cip, ale foti na mile daleko od sebe.
Tak na toto sa da uz len skonstatovat "No comment" :D

Az 3 dni? :lol: spytaj sa Leona, ako dlho vybera idealny mobil (vyse 2,5 roka?) a ja som vyberal mobil vyse 1/2 roka... a XT foti lespie ako XV? ... este raz opakujem, oba maju rovnaky HW a SW, ich SW poznam ako moje tyzdnove ponozky, vrtal som sa v nom viac ako 1,5 roka, tieto tvoje argumenty a aj recenzie skusaj na niekoho ineho :wink:

red98

Příspěvek od red98 » 18 srp 2014 14:27

Pozeram, ze toto vlakno zije nadalej.

makq pise:
- casto fotim (rychle se pohybujici veci, sportovci, automobily, motorky, spatne svetelne podminky). Potrebuji rychly autofocus a fotit hned, za pochodu (treba i 15 fotek za sebou) a pokud mozno nizkou kompresi (vzdy nasledna uprava fotek v PC, ale s fotkou o velikosti 2MB toho moc nenadela ani nejlepsi soft v PC).
- ani s jednou xperiou, ktora je na trhu nebudes spokojny, lebo ani jedna nevie robit poriadne to, co ziadas.

Nepochopim jednu vec. Je druha polovica roka 2014 a ty si vyberas medzi xperiu V, T a SP ? A to chces vela fotit, rychlo, kvalitne a hned po sebe ??? Nehnevaj sa na mna clovece,prosim, ale si uplne mimo!

- Ak chces fotit s mobilom KVALITNE, odporucam nokiu lumiu 925, alebo lg g2.

Johnny082

Příspěvek od Johnny082 » 18 srp 2014 14:34

Hlavně foto a video???, tak si kup samsung galaxy s3 neo, stojí necelých 6 tisíc a jak tu bylo zmiňováno, je to jedne z nej fotomobilů + nejnovější verze androidu, super displej, dostatečně výkonný hardware

jediné mínus je, že nemá LTE

mijakhany
Typ zařízení: LG G6 6gb dual

Příspěvek od mijakhany » 18 srp 2014 20:20

Souhlas s red98, dnes jsou lepší mobily na focení a natáčení než zmiňovaný V,T,SP. Pokud nelituješ peněz, tak si připlať. Jestli se ti zdají fotky o poznání kvalitnější z T oproti V, tak jsi měl spíš štěstí, protože - Steve to vysvětlil jasně.
Za mě S5 jasný favorit a ne protože ji vlastním, ale protože jsem lepší kvalitu z "fotomobilu" nikde neviděl.
Jo a Leon? Tak to je rarita :lol: Až si vybere, tak jsem zvědavej, jak dlouho mu vydrží.

Cikáda

Příspěvek od Cikáda » 18 srp 2014 21:37

No pokud ti jde o foťák, tak úplně nejlíp fotí Lumia 1020. :D Případně pak 930. :)

Ohledně fotek XT vs. XV, opravdu fotí stejně. ;) jedinou výhodou na straně Téčka je hw spoušť foťáku. Jinak XT dělá dost zajímavý věci s těma fotkama. Jednou má fotka 2 MB, podruhé má téměř 6 MB, je jasné, že kvalita je potom úplně někde jinde. :D :D

Johny082: Galaxy S3 Neo? Jeden z nej fotomobilů? :O Ne, to opravdu ne. :lol:
Odpovědět

Zpět na „XPERIA V“