vnitřní úložiště je pryč

Nejvybavenější komunikátor XPERIA pro rok 2012

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Weeth

vnitřní úložiště je pryč

Příspěvek od Weeth » 15 led 2017 00:25

Ahoj, dělal jsem blbosti, poprvé v životě jsem si odemknul bootloader, udělal root a začal zkoušet různé romky, flashoval jsem jednu přes druhou, včetně recovery menu a moc jsem u toho nepřemýšlel :oops: ...
Když mi pak už selhala i nějaká stará verze, nainstalovalo se asi jen 8 aplikací, tak jsem si říkal že je něco špatně a řekl jsem si, že oficiální JB nakonec fungoval dobře (asi nejlip, z toho co jsem zkoušel) a když ho nahraju zpátky, tak by to mohlo být zase ok... A tak jsem ho stáhl z netu a přes flashtool nahrál. Ovšem když jsem ho spustil, zjistil jsem že tam není /storage/sdcard0, prostě vnitřní úložiště (paměť pro aplikace je ok, SD karta taky funguje). Ovšem nejde udělat screen, foťák občas padá a hlásí chyby (přitom je nastavený pro ukládání na SD... ), Chrome není schopný stahovat :D , a i spousta jiných aplikací má problém, protože by rády pracovaly jen s touto pamětí. Takže bych vás chtěl moc poprosit o rady, jaké jsou možnosti opravy.
Jinak vím že Téčko je už hodně staříček, ale ještě jakž takž jede, tak bych mu rád vrátil tu hrst rozumu co měl dříve :%)

Cikáda

Re: vnitřní úložiště je pryč

Příspěvek od Cikáda » 15 led 2017 10:03

Tak opravit přes Flashtool? Nahrát firmware znovu?

Btw na Téčku jsem používal Unofficial Cyanogenmod Neo's Homebuilds. Bylo to postavené na Lollipopu a běželo to hezky.

Odesláno z mého F8131 pomocí Tapatalk

Autor tohoto vlákna
Weeth

Re: vnitřní úložiště je pryč

Příspěvek od Weeth » 22 led 2017 12:48

Tak jsem si říkal, že jdu flashovat, ale ještě obnovím tovární nastavení... a pak žasnu :D vnitřní úložiště je najednou zpátky ... inu to mě mohlo napadnout dřív. Tak díky, vyřešeno. :)

Co se týká toho Lollipopu, jaká byla cca spotřeba baterky (mě přišlo že Nougat, který jsem zkoušel, šíleně moc žral), kvalita fotek resp. foťáku (u mě zásadní, v Nougatu to bylo dost horší), a pak výkon (antutu) (ten celkově opět horší... UX mělo v mnohém lepší výsledky, ale zase oproti JB, měl fatálně zhoršené zpracování obrázků, což bylo při prohlížení dost poznat :( ) ?
Odpovědět

Zpět na „XPERIA T“