Problémy Sony Xperia T

Nejvybavenější komunikátor XPERIA pro rok 2012

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Bingoboy

Problémy Sony Xperia T

Příspěvek od Bingoboy » 28 led 2013 15:18

Má niekto podobný problém?
Keď nabíjam telefón, jednoducho sa mi vypne a nedá sa mi zapnúť. Úplne zamrzne. Musím stlačiť kombináciu tlačítok zapnutia a zvyšovania hlasitosti. To mi telefón reštartuje a potom sa dá opäť zapnúť klasickým spôsobom. To isté robí telefón aj pri dlhšej nečinnosti. Hlavne v noci. Ráno sa prebudím a telefón vypnutý zamrznutý. Opäť sa dá zapnúť len spôsobom, ktorý som popisoval. Batéria nie je vybitá. Problém je inde. Ale neviem kde.

Za pomoc a radu vopred ďakujem.

mirsi

Re: Problémy Sony Xperia T

Příspěvek od mirsi » 28 led 2013 17:44

Predpokladam, ze telefon nieje rootnuty, takze nieje mozne preflashnut firmware.. A tiez predpokladam, ze aktualizacie su aktualne. Ja som tento problem nemal, ale prve co by som spravil, tak "obnovenie tovarenskeho nastavenia" kde vlastne dostanes telefon do stavu, v akom bol po vytiahnuti z krabice ..

marek

Příspěvek od marek » 28 led 2013 17:48

telefon nemusi byt rotnuty aby si mohol flashovat fw,to mozes cwz flashtool aj bez rootu,ale skusil by som najprv opravu softveru cez SUS alebo PCC

mirsi

Příspěvek od mirsi » 28 led 2013 17:55

nj to je pravda .. tympadom sa naskytuje viac moznosti ako to vyriesit :)

Autor tohoto vlákna
Bingoboy

Příspěvek od Bingoboy » 28 led 2013 18:44

Prvé, čo som urobil, bolo obnovenie továrenských nastavení. Robilo to aj tak. Reklamoval som to. Prepálili tam Softwér. Vrátili mi telefón a po 2 dňoch to isté. Uvidím, čo povedia v servise teraz. Keď to bude robiť opäť, skúsim Vaše odporúčania...Ak to samozrejme zvládnem pri mojej nie práve dobrej technickej zdatnosti.

Každopádne ďakujem za rady.

myiskaj

Příspěvek od myiskaj » 15 čer 2016 17:34

Zdravím, mám Xperii T LT30p a hledám různě na internetu rady k problému, možná mi poradíte.
Tel.mám nějakým 4 rokem, asi před 3 týdny se mi začal z ničeho nic sám od sebe restartovat při kapacitě baterie 80%, tel. nezvládal takřka nic - pouze po připojení na nabíječku fungoval v pohodě. Jako první jsem dala továrni nastavení tel., bez výsledku, byl dán do servisu, nejpve přeinstalovaný software (snad to nazývám správně), poté vyměněna baterie (ta původní měla nějaké chybné články nebo co).
Teď tel. vydrží o něco dýl, ale žádná sláva to není. V rozmezí 100 - 80% zvládá zatím veškeré činnosti, při poklesu na 80% nemůžu mít zapnutá mobilní data, jinak se okamžitě začíná restartovat a spustit jde až na X-tý pokus, při 40% se vypne úplně a je nutné jej dát na nabíječku, jinak se akorát restartuje pořád dokola.
Tak nevím kde může být problém - s tel. provedeno - tovární nastavení, přeinstalování, výměna baterie .... tady mám dnešní využití baterie, ta mezera to je právě těch 40% baterky - tel. se úplně vypnul a musel na nabíječku, abych jej mohla zapnout. Předem díky za vaše rady.

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „XPERIA T“