Hardlocked xperia E ?

První telefon z portfolia roku 2013 nabídne Android Jelly Bean i Dual SIM variantu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
ercecko

Hardlocked xperia E ?

Příspěvek od ercecko » 19 čer 2016 15:14

na xperii E mám v servisním menu v části SIM lock tohle:

[o] Network 0
[x] Network subnet 0
[x] Service provider 0
[x] Corporate 0
[x] SIM 0

což nejspíš znamená, že je to hardlock a nemám už pokusy na odblokování, ikdyž si nějak seženu pomocí IMEI atd ten kód. Kód to po mě stále zadat chce, pokud tam dám českou SIM (je to blokované pro orange na slovensku..), ale asi by to nefungovalo.
Je nějaká možnost jak telefon odblokovat? Existuje nějaký software, který stáhnu do pc a přes kabel to odblokuji? Nebo to můžu hodit z okna? :D díky

Mr.Fantastic
Typ zařízení: LG G6 H870DS

Re: Hardlocked xperia E ?

Příspěvek od Mr.Fantastic » 19 čer 2016 15:43

a co ma ten telefon za povod, ked je blokovany? a na Orange? ten snad telefony nikdy neblokoval (a ked nahodou aj ano, tak velmi davno... -/+15 rokov dozadu)
LG G6 H870DS Astro Black + SanDisk Ultra microSDXC 64GB + Marshall Mode EQ + Creative Sound Blaster E3 + OnePlus Power Bank Sandstone Black
LG G4 H815 Ceramic White, SONY Xperia Z Ultra C6833 White, Apple iPhone 4S 16GB Black, Sony Ericsson Xperia Neo MT15i Classic White

Autor tohoto vlákna
ercecko

Příspěvek od ercecko » 19 čer 2016 16:49

Známá ho kupovala na slovensku a přestěhovala se do česka, poprosila by mě, zda bych to zkusil odblokovat, se simkou orange fungoval, t-mobile cz po mě chce kod na odblokovani sim. Vzadu je i nalepka orange. Takže bych tomu, že orange neblokoval telefony asi moc nevěřil.. každopádně je tedy nějaká možnost??

kdyrja
Facebook profil: Jakub Kdýr

Příspěvek od kdyrja » 19 čer 2016 17:46

Na netu jsou návody, stačí odemknout bootloader a měla by to být hračka
Odpovědět

Zpět na „XPERIA E/E Dual“