Rozbité sklo

Vlajková loď pro rok 2013 nabízí čtyřjádrový procesor a displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů

Moderátor: Moderátoři

martta

Re: Rozbité sklo

Příspěvek od martta » 03 kvě 2015 20:13

Nedávno se mi stalo úplně to samé. Tel jsem měl v kapse, pak jsem ho položil a když jsem ho zvedl, tak jsem zjistil, že mám praskliny na displeji. Nikde mi neupadl, nijak jsem mu neublížil. Doteď jsem to nepochopil. Bohužel nemůžu byt bez tel telefonu a všechny staré chytré jsem rozdal, tak jsem musel koupit Z3. Z je mi líto. Byl to lepší tel než Z3, tak pokukuji po nějakém displeji na ebay, ale trochu se jich bojím a nevím, co pak s telefonem. Máte s nimi někdo zkušenost? Je třeba si dávat na něco pozor, nebo jsou všechny stejné?

díky

fihaj

Příspěvek od fihaj » 04 kvě 2015 15:05

Ahoj,
pokud je sklo pouze prasklé, tj. vlasová prasklina, nikoliv roztříštěné tak by reklamace měla projít.
mě se to stalo, telefon jsem vyndal z pouzdra a nešel odemknout.
měl jsem prasklý dotyk.
viz link níže.

http://www.xperiablog.net/2013/11/08/so ... aked-info/

co se týká výměny , tak telefon přišel zpět jako nový, celé chasis + displej

filip

b.o.h.y

Příspěvek od b.o.h.y » 18 kvě 2015 19:49

čaute, tak dnes mi volali z obchodu že v arvatu reklamaci neuznali že je pry displej mechanicky poškozeny a že oprava 7000kč :ROFL: humus. Ještě nevím co podniknu ale ten dotyk puknul sam. a ani znamka škrabnuti nebo ryhy po padu. Každopádně jestli mi příjde v takovem stavu jak naposled tak jim ho pošlu zpátky. Pry 7000kč to mám nový.

fihaj

Příspěvek od fihaj » 23 kvě 2015 20:19

Ahoj,

kupoval jsem v electrowold, reklamace resilo arvato,
prikladam vyjadreni servisu

Popis opravy: "
Popis. problemy: (praskly displej) byly zpusobene HW vadou v lcd displeji
obnoveni tovarnich nastaveni, SW verze firmware v soulade s pozadavky
vyrobce
Vada byla odstranena vymenou vadneho dilu
MT vykazoval 1 odstranítelnou vadu (1cd displel )

poslal bych to znovu, klidne bych k tomu vytiskl ten dokument z toho linku co jsem tam daval
pripadne muzes zkusit konzultaci s ceskym zastoupenim sony

ahoj Filip

nostro66

Příspěvek od nostro66 » 06 čer 2016 23:32

Sonyer píše:Neni treba menit cele LCD (pokud se Vam rozbije jen sklicko), coz by vyslo na poradnou sumu. Sklíčka s úspěchem měni i zde a za velice slusnou cenu.
http://www.dilynamobily.cz/OpravyLCD/
Tuto spolocnost rozhodne na servis neodporucam. Mal som prasknute dotykove sklo. Po mesiaci mi poslali "opravenu" Xperiu Z3 Compact s nezalepenym prednym dielom a bez drziaku SIM!
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z“