Nefunkční Xperia Z - mrtvá? Rady ? :-)

Vlajková loď pro rok 2013 nabízí čtyřjádrový procesor a displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
xFilda

Nefunkční Xperia Z - mrtvá? Rady ? :-)

Příspěvek od xFilda » 06 kvě 2015 17:54

Zdravím vespolek, tak doma se mi válí už jedna mrtvolka Xperia Z s rozbitým displejem... Objevil se inzerát na prodej celé xperie z po výměně displeje která fungovala 2 týdny a najednou nejde. Tak jsem jí vzal, s tím, že snad ze dvou už se jedna dohromady dá...

Ta moje jak nějaký pátek ležela plus potřebovala pár dílů tak je asi mrtvá totál.. :-( :-D

Tak jsem se pustil do té "nové", když dva týdny fungovala a najednou přestala, přišlo mi to divné.. Když ji připojím na nabíječku tak dioda svítí i se zahřívá ale na zapnutí nereaguje... po odpojení klasicky mrtvá, při podržení power a volume+ zavybruje jednou, po chvilce držení třikrát a nic...
Zkusil jsem prohodit základové desky, a žádný rozdíl. Prostě ne a ne naběhnout.. Nenapadá vás někoho co tím? ať nemám doma už dvě mrtvolky a alespoň jednu z nich poskládám? Mohla by to být baterka? Ale to by zase šlo alespoň spustit z nabíječky pokud se nepletu ne ?

Jinak vše zapojeno, jak displej, tak digitizer - kontroloval jsem jako první věc..

Ještě dodám - když se telefon pokusím zapnout bez nabíječky, tak třikrát blikne červeně dioda a nic víc.

Děkuji předem za rady :-)

27MARTIN2

Re: Nefunkční Xperia Z - mrtvá? Rady ? :-)

Příspěvek od 27MARTIN2 » 18 lis 2015 21:30

Mám ten istý problém a tiež neviem čo s tým ale až na to že mne sa to stalo po obliatí vodou,podozrievam z toho tiež tú baterku

Fastarrow

Příspěvek od Fastarrow » 04 kvě 2016 21:32

Ahoj

mám ten samý problém. Měsíc po vyměně displeje umřela. Večer jela, ráno zamrznutá a už se nerozjela. Máš nějakou dobrou základní desku nebo rozjel si to nějak?

Díky

G.

ipkisek

Příspěvek od ipkisek » 04 kvě 2016 21:51

Tak to zkuste opravit v PC companion... treba se to chytne

Odesláno z mojí Xperia Z2

Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 04 kvě 2016 22:05

To předpokládám autor zkusil, flash firmware je první krok :)
Obrázek

Fastarrow

Příspěvek od Fastarrow » 04 kvě 2016 22:08

Dal jsem to do servisu. Predpokládám, že to zkusili. Pro jistotu to jdu zkusit osobně...

Fastarrow

Příspěvek od Fastarrow » 04 kvě 2016 22:14

Zkouším to, a když je zapojena baterka, tak se ani nerozsvítí červená ledka. Když odpojím baterii a připojím do usb telefon, tak svítí červená dioda, která po chvíli cca minuta dvě zhasne.

PC companion se nemůže připojit k mobilu ani s baterkou ani bez připojené baterie.

Máte někdo další postup co můžu zkusit?

harry56
Typ zařízení: mobilního telefonu

Příspěvek od harry56 » 24 kvě 2017 05:41

Testoval jsem zatím to není odladěné
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z“