Nadměrné přehřívání a vybijení Xperia Z 5.1.1

Vlajková loď pro rok 2013 nabízí čtyřjádrový procesor a displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů

Moderátor: Moderátoři

fisik

Re: Nadměrné přehřívání a vybijení Xperia Z 5.1.1

Příspěvek od fisik » 29 úno 2016 21:26

Do šedivky bych osobně nešel. Ty 2 tisíce rozdíl za "jako záruku" podle mě nevyplatí. Člověk může mít štěstí, ale taky třeba ne a pak člověka čekají dlouhé tahanice. Stačí se podívat ne na recenze, ale na diskuze na heurece u obchodů, které šedivky prodávají. Recenze hodnotí doručení a ne případné reklamace. Člověk má pak šanci větší než malou, že vyfasuje zamítnutí reklamace z důvodu oxidace nebo mechanického poškození. A suďte se potom.
Nebo arvato akceptuje mobily z jiných zemí? Četl jsem si diskuze, kde mi přišlo, že lidi tam posílají i šedivky a uznává jim to, ale zas arvato má přímo na stránkách že se reklamace nemůže uplatnit "pokud přístroj nepochází z oficiální distribuce pro Českou Republiku."

fisik

Příspěvek od fisik » 03 bře 2016 11:42

Tak jsem nakonec za dobrou cenu včera koupil Z2 ... výkonově tam nárust je, je to cítit, ale zas až takový skok tam není. Hlavně mě překvapilo, že má menší maximální jas, než staré dobré Zetko ... celkově mi přijde, že ten displej je o něco horší . Tak uvidíme.

Autor tohoto vlákna
HudyG60

Příspěvek od HudyG60 » 03 bře 2016 18:00

Gratulace...jako proč ne. Z2 se zas až tak od Z3 moc neliší co se tech.parametrů týče a oproti Zetku velký krok kupředu řekl bych.
Málem jsem do ní šel taky.Měl jsem možnost koupit 4 měsíce používanou jak novou Z2 za opravdu "lákavý peníz" ale právě s prasklým dotykovým sklem.No a když jsem se orientačně poptal po servisech jestli mi vymění pouze sklo za "pár stovek" tak nikde nechtěli ani slyšet a že mění pouze celý LCD modul za +- 3000 Kč a to jsem pak zvážil že se zas už poněkud nevyplatí...
Tak-že čekám a lovím stále dál...

Autor tohoto vlákna
HudyG60

Příspěvek od HudyG60 » 15 bře 2016 15:59

Co čert nechtěl naskytla se velmi výhodná koupě telefonu.
Bohužel žádný "Android" který jsem původně sháněl ale zase přibyl do rodiny další "Windows foun"... :D
A to...Nokia Lumia 830
Jako žádný Full zázrak to není ale pár vychytávek které někdy postrádají i mnohem dražší telefony osmsettřicítka přeci jem má...
5" HD IPS Clear Black Display,foťák ale už slušný 10Mpx LED dioda autofocus od Carl Zeiss je fakt už paráda (hlavně v noci a šeru což mám z Lumií odzkoušené) plus to co mi na mobilech hodně vždy chybí -Lumia 830 má pro mě dvě důležité věci a to Glance Screen a probuzení dvojitým poťukáním na display...
Tuším že už má z továrny WP10 a kyž ne tak upgrade na tyhle modely už dávno běží...
Nic no...tak uvidím až jí trochu víc "ošahám"...hlavně jsem zvědavý na ten jejich "slavný" WP10 kterému jsem se až do teď bránil...
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z“