Sony XPERIA Tablet Z s novou verzi firmware 10.7.A.0.228

Nekompromisní výbava v tenkém těle ze skla - XPERIA Tablet Z

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA Tablet Z s novou verzi firmware 10.7.A.0.228

Příspěvek od Jozef Cmar » 20 pro 2015 23:11

Podpora modelů Sony XPERIA Z a Sony XPERIA Tablet Z se pomalu chýlí ke konci, tyto přístroje totiž nedostanou oficiální Android 6.0 Marshmallow (alespoň ne oficiální cestou) a budou už navždy spoléhat na Android 5.1.1 Lollipop. To ale není špatná zpráva, podpora těchto modelů trvala rekordně dlouhou dobu a výrobce za ni musím pochválit. Jedna z posledních aktualizací má označení 10.7.A.0.228.

Osobně jsem při používání nejnovější verze firmware žádné změny nezaznamenal, to ale vzhledem k minimální změně v označení není překvapení. Předchozí verze měla označení 10.7.A.0.222 a osobně jsem očekával, že nejnovější verze alespoň kompletně opraví chybu Stagefrigt. To se ale nestalo, takže pokud si nepotrpíte na nejnovější verze firmware, klidně můžete dál spokojeně fungovat s předchozí verzí. Jak už jsem ale zmínil v tématu, které se věnuje modelu XPERIA Z1 Compact - v rámci Androidu 5.1.1 Lollipop by nám výrobce přece jenom ještě mohl přinést pár změn. Nová verze aplikace XPERIA Home by potěšila, totéž platí pro menší počet předinstalovaných Google aplikací. A také oprava zmíněné bezpečnostní chyby by nebyla na škodu. Jaké jsou vaše dojmy s nejnovější verzí firmware?

článek -

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Kibic

Re: Sony XPERIA Tablet Z s novou verzi firmware 10.7.A.0.228

Příspěvek od Kibic » 28 led 2016 15:43

Dnes mi to nabídlo Update, nová verze běží bez problémů
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Tablet Z“