Zvuky SMS Xperia M Dual

Atraktivní střední třída ve dvou variantách

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
JR146

Zvuky SMS Xperia M Dual

Příspěvek od JR146 » 25 lis 2015 09:05

Nevíte někdo , jak přinutit M Dual, aby šly kontaktům nastavit různé zvuky SMS ( tak jako vyzvánění ) , jak to uměly všechny staré SE ( např. C 702 ). Byl jsem na to zvyklý a celkem mi to chybí. A nebo poraďte , jaký telefon to umí . Nepodařilo se mi to zjistit ani od prodejců - rady typu kupte si ho , vyzkoušejte a pak třeba vraťte jsou dost mimo mísu. Díky .

verbatim
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Re: Zvuky SMS Xperia M Dual

Příspěvek od verbatim » 25 lis 2015 10:27

Mělo by fungovat to, že do složky Ringtones si zkopíruješ/přesuneš to, čím chceš, aby ti dané kontakty zvonily a pak by to mělo jít normálně vybrat a přiřadit k danému kontaktu.
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

Autor tohoto vlákna
JR146

Příspěvek od JR146 » 26 lis 2015 14:35

Možná jsem to nepochopil, ale zvuků pro SMS mám v telefonu dost ,ale můžu vybrat jen jeden . Jde mi o to , abych mohl k jednotlivým kontaktům připojit různé zvuky při obdržení SMS od toho kterého kontaktu , stejně , jako to je možné s vyzváněním (různá vyzv.od různých skupin a kontaktů ) . Tuhle možnost v nastavení kontaktu telefon nemá, šlo mi o to, jestli to jde nějak obejít. Na první poslech je tak jasné od koho ta SMS je a jestli má cenu vyndavat telefon ihned a nebo to řešit později.

verbatim
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Příspěvek od verbatim » 26 lis 2015 15:22

Moje chyba... Pak snad jedině nastavení skupin, ale i tak si myslím, že to nebude řešením... Možná nějaké alternativní aplikace jak pro telefonní seznam tak pro sms...
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

datafox

Příspěvek od datafox » 30 lis 2015 17:57

Nejlépe ti poslouží GO SMS Pro https://play.google.com/store/apps/deta ... m.jb.gosms které nahradí defaultní SMS aplikaci a umožňuje nastavit tón SMS pro každý kontakt zvlášť.
Odpovědět

Zpět na „XPERIA M/M Dual“