Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Atraktivní střední třída ve dvou variantách

Moderátor: Moderátoři

od JJJ
#151915
Dobrý deň chcem sa opýtať ja som si perhodil úložiská .. a Spravil ROOT ... Ak by višiel android 4.3 ako vidím že asi víde tak ked si normálne ce PC Companion aktualizujem telefón normálne nič sa nestane ? prosím .. :(
Uživatelský avatar
od TomasARN
#151918
CO myslis tym, nic sa nestane ? Aktualizacia ti pojde ak mas zamknuty BL
od JJJ
#151920
Viem ale myslím ja som si ho rootol a prehodil úložisko .. A keď si ho budem chcieť normálne aktualizovať tak sa niečo stane či nie ? Aby som ho aj zapol ... :(
Uživatelský avatar
od Neo-Mike
#152114
Proč děláš takové úpravy, když tomu evidentně vůbec nerozumíš? A než eMko dostane 4.3 to bude ještě dlouho, zda vůbec (oficiální verze). Co by se mělo stát, proč by se neměl zapnout. FW se ti nahrává do ROM paměti, s tou jsi nijak nelaboroval. Takže bude normálně fungovat, jen budeš mít úložiště prohozené zpátky.
Uživatelský avatar
od datafox
#152476
Jestliže jsi byl schopen přehodit úložiště (myslím jak mentálně tak technicky schopen), měl bys být také schopen před aktualizací na nový firmware přejmenovat ten soubor extsd2internalsd_xz.txt, který obsahuje právě ten script pro přehození úložišť. Pokud to neuděláš, po nainstalování nového firmware přijdeš o root a telefon při pokusu o vykonání obsahu skriptu obsaženého v souboru extsd2internalsd_xz.txt přebootuje. A to se bude dít pořád dokola.

Pokud nejprve přejmenuješ soubor extsd2internalsd_xz.txt na nějaký jiný název (třeba extsd2internalsd_xz.txtx), pak provedeš upgrade na novou verzi firmware, poté provedeš root a nakonec zase ten přejmenovaný soubor extsd2internalsd_xz.txtx nastavíš na ten původní název extsd2internalsd_xz.txt a nastavíš scriptmanager tak, aby soubor extsd2internalsd_xz.txt použil, povede se ti provést proces přehození úložišť i po aktualizaci na nový firmware.