Zvuk

Levný hudební telefon se vrací do portfolia

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
pa.ho

Zvuk

Příspěvek od pa.ho » 16 srp 2014 15:39

Zdravím,
měl bych dotaz ohledně zvuku Sony Xperie E1. Zajímá mě, jak zní na výstupu sluchátek? Pokud je tu někdo, kdo si potrpí na kvalitnější zvuk (chápej: máš určitě nějaká sluchátka střední třídy a opravdu nestrpíš, když na zvuku něco nesedí). Ve všech recenzích se člověk akorát dozvídá. jak je to s reproduktorem na zadní straně, ale nikde se nedočtete o nějakém testu poslechu na sluchátkách. Dokonce mě zarazilo, že jsem se dočetl, na nejmenované srovnávacím webu produktů, jak někomu zvuk připadá hrozný a ozývá se na výstupu praskání. Stejně tak by mě zajímalo jestli konektor 3,5 mm je kvalitně proveden... z fotek se mi moc nepozdává - jestli při zapojení sluchátek při pohybu jacka nědochází k nějakým nepříjemnostem? No a na zavěr - jak je to s hlasitostí reproduktorů při příjmání hovorů - jak při vyzvánění tak poté "naslouchacím" - jde mi o to jestli nezmeškám hovor, když budu mít telefon ve druhé místnosti nebo jestli uslyším volajícího např. v šalině a nebudu marně zvyšovat hlasitost?

Jedná se o takové samozřejmé věci, že se nikdo na ně v recenzích nezaměřuje - přitom kvalita podle mě není už tolik zaručená a přitom pro mě to jsou jedny z nejdůležetijších vlastností, které by měl telefon splňovat. Proto předem dík tomu, kdo mi na to nějak smysluplně odpoví - nejlíp majitel telefonu.

slanour

Re: Zvuk

Příspěvek od slanour » 17 srp 2014 04:31

Zdravim, nevim esli svym prispevkem pomuzu, pac nejsem az takovy fajnsmekr, nicmene zvuk se mi zda byt dost kvalitni do sluchatek-porovnaval sem s xperii L a E1 vysla jednoznacne jako vitez, hlasitost reproduktoru i pri hovoru i klasicky externi je tak akorat a dobre slysitelny, tolik ode me..
Odpovědět

Zpět na „XPERIA E1/E1 Dual“