Xperia z2 tablet vs Samsung galaxy tab S VYRIESENE

Ještě výkonnější a ještě tenčí než XPERIA Tablet Z

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Nadzi

Xperia z2 tablet vs Samsung galaxy tab S VYRIESENE

Příspěvek od Nadzi » 24 lis 2014 20:07

Zdravim
ako majifel prveho xperia tablet z mam v plane kupit bud xperia tablet z2 alebo samsung galaxy tab s

Nakolko sa trosku rospisem chcel by som pocut aj vas nazor na danu vec

Zacnem teda porovnavaniami a komu sa nelubi a je podla neho neobjektivne porovnanie tak kludne moze porovnavat s galaxy note 2014 edicia
tak teda zacnem

Displaj.
jednoducho hnus hnus hnus
obrovsky raster displaya slabe podsvietenie a ako tak dobre farby. Podla mna je to najhorsi display v premiovych tabletoch ake som videl
Samsung didplay sa stym sony nemoze porovnavat jednoznacnw minusove body pre xperia tablet z2 . A kto si mysli ze v sony je nejlepsi display aky videli tak to ste este nevideli samsung alebo ipad display.

Zvuk.
xperia tablet z2 ma najhorsi zvuk zo vsetkgch premiovych tabletoch na trhu
ziadne basy plechovy zvuk a zbytocne silna hlasitost kde uz na polovici to chrci a rapci.
ked som polozil reproduktory od samsungu tak jednoznacne samsung vedie ma krasny krystalicky cisty zvuk
dalsi minusovy bod pre sony

Bateria
v sony xperia z2 tablet sa nabija dlhsie ako moja 105 amperova autobateria do mojho bmw 750iL
to je proste hruza . Ten tablet sa neda prakticky nabit z nula percent na aspon 30 percent pocas dna kedy si nemozete dovolit byt bez tabletu a potrebujetw rychlo nabit tablet. Pokial ho v noci zabudnete dat na nabijacku tak na druhy den ho prakticky nenabijete na 100 percent . Mozno ked ostane na koberceku pri posteli niekolko hodin.

Vykon
tablet xperia z2 ma jednoznacne lepsi vykon itelne lepsi ako 8 jadro od samsungu tam nieje ocom a samsung to pokazil na pln3j ciare

Presto vsetko ale tablet z2 sa mi lubi a chcel by som pocut vas nazor ze preco volit xperiu ked je natrhu niekolko ovela lepsich tabletov s lepsim displajo podporou rychlostou systemu atd

Dakujem za odpoved

Autor tohoto vlákna
Nadzi

Re: Xperia z2 tablet vs Samsung galaxy tab S VYRIESENE

Příspěvek od Nadzi » 25 lis 2014 21:57

tak som sa nakoniec rozhodol pre xperia z3 tablet compakt

vykon citelne vacsi ako samsung galaxy tab s a papierovo lepsi vykon ako na z2 tablet
v antutu mam cca 44000 bodov ja viem ze zalezi na optimalizacii ale i tak

display trosku lepsi na 8 palcovej uhlopriecke ako ten isty na 10,1
baterka sa nabija normalne ako na inom tablete

takze umna rozhodol vykon a novinka :)
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z2 Tablet“