Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Nejtenčí smartphone s 5,3 palcovým displejem s tělem z nerezové oceli

Moderátor: Moderátoři

Napriklad cez ucet google po zablokovani (vicnasobnom zadani zleho vzoru).
Ale raz na synovom mobile som s tym mal problem- wifi sa ani mobilne siete neboli zapnute, takze neslo sa pripojit. Este, ze mal cerberus a vzdialene som tel pripojil na net.
Kradené nedovedu si ani představit fungování androidu bez gogle účtu.
Andy este jedna nadavka a mazem ti celu temu a ako bolo spomenute, zabudnuty vzor, zabudnute heslo na google,smrdi vymyslom a odcudzenym telefonom. Darmo pises, ze maz zarucak, lebo to ti mozme aj nemusime verit, ale skor ti to NIKTO neuveri
andy666
Neverim ze nemas ntb alebo pc a pripojenie na net tam sa da heslo obnovit resetovat a prihlasit aj zmenit heslo na nove
Aj keby si ho ukradol mne je to fuk ale akonahle tam das sim kartu a ten doticny clovek ten telefon nahlasil a zaplatil zanho aby mal svoje kontakty spat tak do mesiaca ta maju tvoja sim odosle udaje priamo do databazy aj s tvojim menom aj polohou toho mobilu no nevadi nie moj problem
Na reset hesla je bud mobilne cislo alebo alternativny mail kde ti pride odkaz na reset a nasledne nove heslo si urobis za par sekund
alebo si preflashuj firmware a vec vybavena navodou tu je plno drzim palce hlavne bez nadavok tie tu
Nedrzime !!! :evil:

Tu mas navod ak nevies heslo do gmailu co uz pomoct ti mozem

TomasARN a tebe by sa páčilo keby ťa niekto krivo obvinuje?To si mám ako nechať podla teba nemám na to reagovať ked niekto napíše že bol kradnutý mám od toho zaručný list a doklad o kupe takže ako neviem načo take blbosti niekto rieši že je odcudzený to je uplna somarina :fool: :fool: :fool:
Andy666
Dal som ti video navod skus ho a neries uz nic ak ti to nepomoze potop ti staci flashnut firmware
Andy, ale da sa to aj bez nadavok, za dalsie, ak niekto nevie vzor a heslo na gmail, ktore sa da obnovit, tak to na 99% vyzera, ze klame, lebo zabudnut jedno ok, ale oboje a nevediet to heslo obnovit?