Sony XPERIA T3 aneb největší zklámání roku 2014

Nejtenčí smartphone s 5,3 palcovým displejem s tělem z nerezové oceli

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA T3 aneb největší zklámání roku 2014

Příspěvek od Jozef Cmar » 27 zář 2014 18:20

Máme za sebou pravděpodobně poslední letošní představení nových telefonů od společnosti Sony XPERIA a je na čase se podívat, který telefon se výrobci moc nepovedl. Z mého pohledu nad ostatní vyčnívá model XPERIA T3, který sice nabízí čtyřjádrový procesor, atraktivní design nebo ocelový rám, ale svoje přednosti neumí prodat a výrobce za něj žádá celých deset tisíc korun a to je zkrátka moc...

Očekávaný ocelový rám skryl výrobce skutečně dovedně, spousta lidí kolem mě si jej ani nevšimla a sám jsem nebyl výjimkou. Stejně tak design jako takový příliš nezaujal a telefon z mého pohledu zkrátka svoje přednosti nedokáže dostatečně prodat. Displej klidně mohl mít vyšší rozlišení a také operační paměti mohlo být více, případně mohl výrobce přidat kvalitní stereoreproduktory, zvýšit kapacitu vnitřní paměti a vytvořit stylový hudební telefon. Nic z toho se ale bohužel nestalo a osobně mám pocit, že model Sony XPERIA T3 bude rychle zapomenut. Čím méně podobných telefonů bude výrobce vyrábět, tím lépe pro něj. Jak hodnotíte model XPERIA T3? Bylo jeho uvedení na trh správným krokem?

článek - http://xperia.cz/zkusenosti/1539-sony-x ... -roku-2014

Obrázek

SargisX
Facebook profil: Pavol Hornak

Re: Sony XPERIA T3 aneb největší zklámání roku 2014

Příspěvek od SargisX » 01 říj 2014 11:17

Ano, da sa povedat, ze v ramci portfolia trochu zbytocny telefon, ale treba na to pozriet aj ocami inych uzivatelov a najma trhov. Pre mna urcite lepsi ako selfie C3, v kazdom pripade si myslim, ze tie telefony co sa vyvoja nestali majland a tak aspon daju znacke trochu zarobit.
SE: T39m-T68m-K700i-D750i-K810i/J230i-G900i-Xperia Arc S
SONY: Xperia Z1

luk6
Typ zařízení: Sony Xperia XZs

Příspěvek od luk6 » 02 říj 2014 23:02

Koupil jsem tátovi za 7000 a nemůžem si ho oba vynachválit, obrovský displej, navíc povodené IPS, které překonává snad i loňské Z1, velká výdrž, hezky tenký. V práci prý budí pozitivní dojem, hlavně designově. Oproti Xperia SP (mám já) fotí mnohem lépe. Jo, za cenu 10 000 asi neprodejný, kvůli Xperii Z1, ale když hledáte telefon do 7500, který má LTE, úhlopříčku kolem 5-ti palců, baterii 2500 mAh a víc, nový android, NFC, tak je to dobrá volba... Vpodstatě jsem rozhodoval mezi ním a LG Optimus G Pro, a trochu koukal na Xperii Z, která byla dražší než limit a tak jsem ho škrtl, nestál mi za to. Takže telefon opravdu jak pro koho, ale my nelitujem.

stepko25

Příspěvek od stepko25 » 04 říj 2014 11:54

Mě se celkem líbí,před asi 3 týdny jsem si jel koupit nový mobil do Prahy,protože mě má Xperia SP nestačila uspokojit,hlavně ta malá ramka. A hlavně Sony,jak ji zabilo. Tudíž jsem váhal který si vyberu,a nakonec místo Xperia T3 jsem koupil Sony Xperia Z. Za 8000 Kč v mobil pohotovost. Super obchod. A jsem se Zetkem hrozně moc spokojený. Luxusní design, skvělí výkon..parádní foťák, displej jednoduše pecka. A odladěnost výborná, hned co jsem si Xperii Z přivezl domu,mi přišla aktualizace na android 4.4.4. To je podpora, ne jako u Xperia SP. Jsem rád že jsem se ji zbavil. Nebyl to špatný mobil,ale ani nebyl buh vi jaky,mala paměť mě štvala snad nejvíce. Xperia T3 je draha na to že Xperii Z nesaha ani po kotniky.

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 28 říj 2014 10:04

Tak používám model XPERIA T3 jako hlavní telefon několik týdnů a prostě nejsem spokojen. Sem tam se telefon restartuje, sem tam se odemkne v kapse, občas se pomalu rozsvěcuje displej... Zkusím nahrát novější firmware
Obrázek

Ganimed
Typ zařízení: Xperia ZR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ganimed » 28 říj 2014 12:21

Prostě te Ram paměti to ma malo, koukal jsem na srazu, jako osobně nevěřim že to umi spustit hudebni přehravač a potom třeba internetovy prohližeč a čist si na netu a na pozadi poslouchat hudbu, podle mne se to musi sekat.

Odesláno z Xperia ZR

rumiczek

Příspěvek od rumiczek » 28 říj 2014 12:46

LG G2 se dá sehnat za 8, Galaxy S 4 za 9....a za todle chtěj 10? :lol: :lol: :lol: :lol:

Neo-Mike

Příspěvek od Neo-Mike » 31 říj 2014 17:11

K tomu Z1 za cca 9. Tento telefon je zcela zbytecny a ve vysledku bude mit horsi podporu nez napr. SP.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Sony Xperia Z3 => 23.5.A.1.291 + root, Transcend 32GB UHS-I class 10
Odpovědět

Zpět na „XPERIA T3“