Firmware 18.1.A.1.23 opravuje chyby modelu XPERIA T3

Nejtenčí smartphone s 5,3 palcovým displejem s tělem z nerezové oceli

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Firmware 18.1.A.1.23 opravuje chyby modelu XPERIA T3

Příspěvek od Jozef Cmar » 02 lis 2014 23:35

Poslední týdny jsem při čekání na model Sony XPERIA Z3 Compact používal jako hlavní telefon model XPERIA T3 a ačkoliv zásadní problémy jsem s ním neměl, rozhodně nemohu být naprosto spokojený. Telefon se celkem pravidelně restartoval (jednou denně, občas častěji) a rád ztrácel signál. Po aktualizaci na novou verzi firmware 18.1.A.1.23 jsou ale problémy pryč a telefon funguje bez problémů...

Možná se divíte, proč nemám z uvolnění nové verze firmware větší radost. Problém je v tom, že tato aktualizace prozatím byla uvolněna pouze pro kvarteto zahraničních operátorů, instalací nejnovější verze softwaru tedy získáte hned několik zbytečných aplikací. Většina jde odstranit bez použití rootu případně vypnout, některých se ale jednoduše nezbavíte. Root už navíc není možný bez odemknutí bootloaderu, což některé z vás nepotěší. Přes tyto dvě výhrady ale instalaci nejnovější verze musím doporučit, moje problémy s modelem XPERIA T3 byly po instalaci této verze vyřešeny a telefon nyní funguje naprosto spolehlivě. Obě předchozí verze korektně nefungovaly, až nyní jsem spokojený. Nic to ale nemění na tom, že majitelé tohoto telefonu by si zasloužili globální uvolnění této aktualizace a ideálně také Android 4.4.4 KitKat. Funguje vám model Sony XPERIA T3 spolehlivě? Jakou verzi firmware v něm používáte?

článek - http://xperia.cz/zkusenosti/1602-firmwa ... -xperia-t3

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „XPERIA T3“