T3 nejde zapnout, zamrza

Nejtenčí smartphone s 5,3 palcovým displejem s tělem z nerezové oceli

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Majda9

T3 nejde zapnout, zamrza

Příspěvek od Majda9 » 16 led 2016 14:38

Dobrý den, chci se zeptat, mam Sony Xperii T3, používám ji rok a teď o vánocích se mi po připojení k nabíječce stalo, že telefon mi nešel za žádnou cenu zapnout. Ani tvrdý restart prostě nic. Zkoušela jsem několikrát tlačítko vypnout a volume a telefon vůbec nereagoval... Až ráno jsem to zkusila znovu a držela jsem tlačítka snad minutu možná dvě a najednou se zapl. Pár dní nic a pak se to začalo stávat častěji. Pokaždé když jsem ho dala na nabíječku. Pak mi to začal dělat i bez nabíječky. A předevčírem jsem si večer nastavila budík a ráno už telefon nešel. Po pár hodinách jsem ho zas nastartovala, ale nešla mi skoro žádná aplikace... Aplikace hlásili, že nereagují, displej zhasl a telefon se sám restartoval. Takhle to udělal asi 6X během 4 hodin. Pak se z ničeho nic vypl a už nemohl ani tvrdý restart. Vzala jsem krabici, že ho pojedu reklamovat a když jsem do krámu přijela, zkusila jsem ho a zase najednou šel i bez restartu, jen jsem ho prostě odemkla. Smazala jsem z něj co šlo, zbytek hodila na pamětovku, vyndala jsem simku a paměťovku a jakmile jsem to vyndala, najednou fungoval normálně. Šla jsem ho reklamovat, tam mi rekli, že zkusí jen obnovit tovární nastavení a ať mu dám ještě šanci. Simku a paměťovku jsem si tam vrátila, zkoušela jsem vše před nimi a všechno šlo, jak by mělo. Takhle mi vydržel pár hodin. Dnes ráno jsem chtěla jít na Facebook a opět telefon hlásil že aplikace nereagují. Nevím, čím to je. Jsem už z toho zmatená. Četla jsem, že to může být buď hodně starou Sim. Tu mám už přes 12 let. Ještě mě tedy napadlo, jestli to nemůže být pamětovkou? Co myslíte? Mám koupit novou kartu a udělat si novou simku? Nebo dát tel na reklamaci a čekat, jestli mi tu reklamaci vůbec uznaji, když bez toho jde...?

forzaAC

Re: T3 nejde zapnout, zamrza

Příspěvek od forzaAC » 16 led 2016 16:52

Skús opraviť soft cez pc companion
Odpovědět

Zpět na „XPERIA T3“