xperia z3 ohnutá

Nejlepší fotoaparát, nejlepší hudební přehrávač

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
kdyrja
Facebook profil: Jakub Kdýr

xperia z3 ohnutá

Příspěvek od kdyrja » 22 zář 2015 12:00

ahoj chci se zeptat zda někdo řešil ohnutou Z3, Nosím telefon v pouzdře jsem na něj opatrný a dneska sem si všiml že když ho položím na rovný stůl tak když se ho dotknu v pravo dole tak se zvedne levý horní roh. a když telefon položím na stůl displayem tak se taky houpe, ale uplně nepatrně. A pak ještě jak jsou ty plastové rohy tak mi nelícujou s telefonem a jakoby vystupujou. Měl ste někdo podobný problém?

Tak sem tak nasranej že sem telefon lehkým zatlačením zase narovnal, ted je uplně krásně rovnej, ale je odchlípnuté zadní sklo, takež není vodotěsný. Nevíte jak to má vodafone s reklamací když je mobil koupený od známého?

Zbyněk Ste

Re: xperia z3 ohnutá

Příspěvek od Zbyněk Ste » 04 říj 2015 07:17

Ahoj včera večer jsem zjistil, že mám vystouplou část šasi telefonu u ovládání hlasitosti. Telefon ohnutý sice není, ale absolutně nevím jak se to mohlo stát. Nikde nemám ani náznak poškození jiným předmětem tak mi to připadá jako kdyby tam byla vada materiálu. Telefon tím ztratil vodotěsnost a celkem mě to zklamalo jinak jsem se Sony spokojenej. Podařilo se mi to trochu vyrovnat zatlačením o stůl, ale není to ono. Sklo vypouklé nemám, ale je tam mezere od skla k šasi.

Chystáš se to reklamovat? Já o tom přemýšlím, ale mechanickou vadu asi neuspeju. Napiš jestli to uznali
uznali.

vojtishek

Příspěvek od vojtishek » 04 říj 2015 15:23

Rekl bych, ze to bude obdobny problem jako u me, akorat se neohl-nedeformoval, ale prasklo zadni sklo... problem s baterii (mozna se vam prifoukla a tim ohyba v tlaku mobil).. v Arvatu vymenili jak zadni sklo, tak i baterii

Autor tohoto vlákna
kdyrja

Příspěvek od kdyrja » 14 říj 2015 15:16

Dík moc, příští týden ho zajdu dát na reklamaci a uvidím ;)

duky5

Příspěvek od duky5 » 17 lis 2015 01:52

Páni ako ste dopadli? Ja som si tiež všimol vypuklinu v rámiku pri tlačítku hlasitosti. Trochu sa to vrátilo keď som na to zatlačil, ale stále tam je medzera a vodotesné to už určite nie je.

Obrázek

Mobil som vybral z obalu (bumper) a položil na stôl, ohnutý nie je.

Obrázek

Ako vám dopadla reklamácia ak bola?

Zbyněk Ste

Příspěvek od Zbyněk Ste » 17 lis 2015 18:03

duky5 píše:Páni ako ste dopadli? Ja som si tiež všimol vypuklinu v rámiku pri tlačítku hlasitosti. Trochu sa to vrátilo keď som na to zatlačil, ale stále tam je medzera a vodotesné to už určite nie je.

Obrázek

Mobil som vybral z obalu (bumper) a položil na stôl, ohnutý nie je.

Obrázek

Ako vám dopadla reklamácia ak bola?
Přesně tak to mam i já, ale na reklamaci jsem to zatím nedal. Nemam náhradní telefon.

duky5

Příspěvek od duky5 » 17 lis 2015 19:10

No škoda. Rád by som vedel ako sa k tomu stavia servis.
:)

Johny181

Příspěvek od Johny181 » 23 dub 2016 21:59

kdyrja píše:Dík moc, příští týden ho zajdu dát na reklamaci a uvidím ;)
Ahoj jak jsi tenkrát s reklamací pochodil.U mě se objevil stejný problém k telefonu se chovám také velmi opatrně.A v místě ohnutí je i ráměček mírně vyboulený tak jako na fotkách od duky5 + je ted ohnutý.Achjo vážně nwm jak a kdy se to mohlo stát.Všimnul jsem si toho až dnes co jsem telefon po dlouhé době vyndal z ochraného obalu.Mám podezření i na samoohýbání z důvodu přehřívaná telefonu při používání fotoaparátu.Na netu se o tom taky někde diskutovalo že se to tím ohýbá :(

Autor tohoto vlákna
kdyrja

Příspěvek od kdyrja » 24 dub 2016 11:29

čau já sen nakonec vyřešil reklamaci uplně kulišácky. Reklamoval jsem ho s žlutým pruhem na display a doufal sem že mi dají nový kus, bohužel ne a přišel starý z reklamace a tak jsem ho poslal znovu že reklamace byla špatně vyřízena a ted je telefon ohnutý. No a pak sem už dostal nový kus

Brother

Příspěvek od Brother » 05 kvě 2016 17:19

Zdravím mám problém se svojí Z3 která se mi ohnula v místě magnetického konektoru. Displejem směrem nahoru. Nikde nic není popraskané a všechno funguje. Tak by mě zajímalo jak ste s tím kdo pochodil s reklamací jestli to vyreklamovaly nebo ne?

Johny181

Příspěvek od Johny181 » 05 kvě 2016 18:22

Já jsem s tím ještě nic nedělal, každopádně tohle bych řekl že jako důvod reklamace neuznají.BTW ani mi to nejde narovnat zpátky i když ji ohnu na druhou stranu, tak se mi to zase vrátí zpátky.To to prohnu o stejnej kus ale na druhou stranu.Mám podezření že je ve vnitř mírně nafouknutá baterie jak už tady někdo psal že se mu to stalo z důvodu přehřívání a že i dokonce prasklo zadní sklo.A z toho důsledku se kroutí celej telefon, no a místo s magnetickým konektorem je nejslabší místo rámečku a tel. se tam ohne.Vím že tady bude zase někdo tvrdit že jsem si to musel sám nějak mechanicky poškodit.Ale jak mi vysvětlí že i když to ohnu silou do protisměru tak se to zase vrátí zpět? Kdybych to nějak omylem ohnul nevhodným zacházením, tak jak to že v téhle pozici to zůstalo a když to mechanicky ohnu na druhou stranu snad i víc než je to teď, tak to tak nezůstane a naopak se prohne zpátky do pozice v jaké je ohnutý teď (Vyboulená zadní část a prohnutý displej spolu s rámečkem na straně mag. konektoru)? Jako když se podívám na net tak to spousta lidí řeší a dost lidí sdílí názor o přehřívání telefonu a následné deformaci.Já jsem s telefonem hodně natáčel delší videa a nespočetněkrát mi vyskočilo upozornění o přehřívání telefonu během natáčení a to to nebylo 4K ale jen FullHD 30FPS, no a asi po měsíci když jsem sundal kryt jsem si všimnul že je moje XZ3 ohnutá tímto typickým způsobem.K telefonu se chovám velmi opatrně co si vzpomínám tak mi snad ani nikdy nespadnul a v kapse ho nenosím téměř vůbec natož v zadní.

Brother

Příspěvek od Brother » 05 kvě 2016 19:39

Prasknuty zadní sklo už sem řešil a to vyreklamovaly v pohodě. Naposledy mi měnily celej displej s rámem (cca 2 měsíce) a od té doby sem si dával hodně velký pozor abych s ním nic neudělal a ani sem na něm neseděl tak nechápu jak se to mohlo stát.

andyson
Typ zařízení: mobilního telefonu

Příspěvek od andyson » 14 úno 2017 08:32

Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z3/Z3 Dual“