Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Nejlepší fotoaparát, nejlepší hudební přehrávač

Moderátor: Moderátoři

Společnost Sony Mobile uvolnila Android N Developer Preview a nový systém lze nainstalovat velmi jednoduše.

1. stáhněte a nainstalujte si Flashtool - viewtopic.php?f=54&t=9878
2. stáhněte si následující ftf soubor
download - https://depositfiles.com/files/xiz38i7jo
3. do složky firmwares (vznikla vám po instalaci aplikace Flashtool v bodě jedna) přesuňte stažený ftf soubor (po rozbalení z rar archivu)
4. vypněte telefon, v programu flashtool zvolte možnost flash (tlačítko blesku), vyberte flashmode a následně zvolte stažený firmware (nepoužívejte FSC)
5. až vás aplikace vyzve, připojte kabelem váš vypnutý telefon k PC při současném držením tlačítka snížení hlasitosti
6. po dokončení odpojte telefon a užívejte si Android N Developer Preview

Je nějaký důvod nepoužívat postup přes PC companion?
Třeba já Pc Companion nemám a nehodlám jej kvůli tomu instalovat :). Hlavně je postup nezávislý na tom, co máte v telefonu a jestli to Sony někdy třeba nestáhne ze serveru
Obrázek

Vysiel treti update Amdroidu N Beta

http://forum.xda-developers.com/z3/gene ... k-t3363481

[FTF/D6603] Android N Preview 3 NPD35K {Update 20/05}

Podrobne update po sebe s datumom:

March: Android N developer preview 1 NPC56W (alpha)

April: Android N developer preview 2 NPC91K (beta)

May: Android N developer preview 3 NPD35K (beta)

June: Android N developer preview 4 (with final APIs and SDK)

July: Android N developer preview 5 (near-final build)

August/September:
Final Android 7.0 AOSP build

Obrázek
Naposledy upravil(a) heker510 dne 04 čer 2016 13:15, celkem upraveno 3 x.
Taky dotaz pri zapnuti androidu N sa zobrazi sony logo taketo

Obrázek

Kto by mi povedal kde to logo najdem alebo ako ho vytiahne z ftf moc by sa mi hodilo len neviem rozbalit ftf a pohladat ho neviem ci je v kerneli alebo kde je skryte kto by pomohol :)
tam to neni je to jinde nekde v kernelu nebo v boot.img nebo vim jen to ze je to subor logo.bin ale nevim kde je po rozpakovani ftf ho stale nevim najit :(
S pomocí kamaráda jsme našli toto. Možná Ti to pomůže? :roll:
Změna spouštěcí logo (logo.bin), program

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1953726
Diky moc kuk nato dikes :good:
MaziCZ píše:1) Je to již ve stavu použitelním pro denní potřebu?

zkusil jsem tu Alpha verzi, ale k dennímu použití to opravdu nebylo, tak jsem se vrátil na stock
aktuální beta verzi používám od pátku a pro mě je úplně v pohodě - zatím všechno funguje a nic zásadního (co by se nedalo doinstalovat) nechybí.
honzin2009 píše:
MaziCZ píše:1) Je to již ve stavu použitelním pro denní potřebu?

zkusil jsem tu Alpha verzi, ale k dennímu použití to opravdu nebylo, tak jsem se vrátil na stock
aktuální beta verzi používám od pátku a pro mě je úplně v pohodě - zatím všechno funguje a nic zásadního (co by se nedalo doinstalovat) nechybí.

Diky za info.
pvajda

Ano nepotrebujes mat odomknuty bootloader ani root na FTF pre flashtool iba to flashnes podla hore uvedeneho navodu ak by si chcel root tak podla mojho navodu zase
Sony™Z3 Root a TWRP Android N Preview 4. NPD56N
viewtopic.php?f=94&t=17677