Z3 Vymena displeje - Nefunkcni dotyk

Nejlepší fotoaparát, nejlepší hudební přehrávač

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jablo33
Typ zařízení: Sony Xperia Z3

Z3 Vymena displeje - Nefunkcni dotyk

Příspěvek od Jablo33 » 11 čer 2017 14:58

Ahoj, chtel bych Vas moc poprosit o radu, jelikoz uz uprimne netusim, co je spatne (nebo chyba ve mne, nevim). Koupil jsem kompletni displej z Ciny. Provedl jsem dle youtube videa vymenu displeje, kde po zapnuti displej funguje, az na dotyk. Na poprve jsem neprilepil displej dobre, takze na nekterych mistech nebyl na doraz, ale pokud jsem na nekterem miste prstem pritlacil, dotyk bud zacal skakat nebo fungoval do doby nez jsem prst pustil. Zkusil jsem to tedy po druhe, koupil "kvalitnejsi" oboustranku a instalaci provedl znovu. Bohuzel i tak na nekterych mistech neni displej uplne prilepeny a dotyk stale neni presny. To opravdu zalezi, aby displej byl presne a na doraz prilepeny, aby dotyk fungoval spravne? Pripadne prosim jestli vite o opravdu kvalitni oboustrance, aby to drzelo? Pokud ma nekdo prosim zkusenosti, podelte se. Dekuji moc

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cikáda

Re: Z3 Vymena displeje - Nefunkcni dotyk

Příspěvek od Cikáda » 11 čer 2017 16:07

Těžko říct, podle toho, co píšeš, jsi to možná měl dát někomu jinému (to neber osobně, prosím tě).

Jinak může být problém v tom displeji z Číny. Jednou jsem tak řešil Lumii 920, kdy to sklo bylo prostě nekvalitní (jak vlastnostmi, tak výrobou). Když jsem ale koupil origo díl a vyměnil, tak všechno fungovalo jako nové. Takže možná bych zauvažoval o novém origo displeji...

Případně si zkontroluj připojení, jestli jsou čisté kontakty, apod. Ale spíš je to špatný díl...

Odesláno z mého F8131 pomocí Tapatalk

Autor tohoto vlákna
Jablo33
Typ zařízení: Sony Xperia Z3

Re: Z3 Vymena displeje - Nefunkcni dotyk

Příspěvek od Jablo33 » 11 čer 2017 16:29

Cikáda píše:Těžko říct, podle toho, co píšeš, jsi to možná měl dát někomu jinému (to neber osobně, prosím tě).

Jinak může být problém v tom displeji z Číny. Jednou jsem tak řešil Lumii 920, kdy to sklo bylo prostě nekvalitní (jak vlastnostmi, tak výrobou). Když jsem ale koupil origo díl a vyměnil, tak všechno fungovalo jako nové. Takže možná bych zauvažoval o novém origo displeji...

Případně si zkontroluj připojení, jestli jsou čisté kontakty, apod. Ale spíš je to špatný díl...

Odesláno z mého F8131 pomocí Tapatalk
Vubec neberu, mohl jsem neco provest, jsem uplny zacatecnik . Na druhou instalaci jsem si privedl kluka, co opravuje iPhony a prosil jsem o kontrolu snad vseho, jestli neni neco spatne. Jak pises, kontakty, lepeni, ostatni dily atd... Taky rekl, ze to muze byt spatnym displejem. Projizdel jsem i jina videa a myslim si, ze montaz byla dobre. Takze pravdepodobne mate oba pravdu. Dekuji moc za komentar

Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z3/Z3 Dual“