Z3C z druhé ruky

Nejlepší telefon roku 2014
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Sandys

Z3C z druhé ruky

Příspěvek od Sandys » 19 říj 2019 19:57

Zdravim vsechny, mam dotaz. Koupil jsem od znameho z bazaru 2 pry neopravitelne z3c. obe byly podbite a podarilo se mi je po par hodinach obe rozbehat. Zajima me jedna vec. kdyz jsem jednu z nich pripichnul na PCC, napsal mi, ze zarizeni je zamcene, a ze pokud udelam opravu SW a nebudu znat udaje k gmail uctu kterym je tel. zamknut, nemusi po oprave fungovat. i prez to jsem opravu na obou telefonech udelal, a po nahrani sem je normalne zapnul a uz to po me nic dalsiho nechtelo. A z toho plyne moje otazka. Muzu je normalne bezpecne pouzivat, nebo je i po oprave prez PCC mozne, ze telefon muze nekdo na dalku bloknout nebo sledovat?

andrejdudas
Typ zařízení: Sony Xperia XZ1 comp

Re: Z3C z druhé ruky

Příspěvek od andrejdudas » 20 říj 2019 22:22

Preinštalovaním SW cez Xperia Companion sa v oboch telefónoch vymazali všetky dáta a teraz ich máš ako keby si ich vybral nové z krabice. Takže nemôže dôjsť k zablokovaniu ani sledovaniu na diaľku. Ak si do tých mobilov ešte nič neinštaloval, choď do "Nastavenie" - "Účty". Ak tam nie je vytvorený účet "Gmail", všetko by malo byť OK.
Sony Xperia Z3 compact-black
Sony Xperia XZ1 compact-black

verbatim
Moderátor
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Příspěvek od verbatim » 21 říj 2019 12:24

Tak pokud to po Opravě software nevyžadovalo účet původního vlastníka - tak by mělo být vyhráno.

Pokud by však stále vyžadovalo (což není tedy tvůj případ), pak by se nabízelo přehrání verzí OS nižší než 5.1 (až od této verze je aktivována funkce FRP, která vyžaduje vymazat předchozí účet google před obnovou dat, jinak je nutné se po obnově/opravě software přihlásit původním účtem)...
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

Autor tohoto vlákna
Sandys

Příspěvek od Sandys » 22 říj 2019 07:20

puvodni ucty to nechce, jeden z telefonu byl dokonce tak stary, ze v nem nebyla nahrana ani nova aktualizace jeste.
dekuji moc za odpoved.

Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z3 Compact“