Jak na nejnovější Android 5.1.1 pro Sony XPERIA Z3 Compact

Nejlepší telefon roku 2014

Moderátor: Moderátoři

czrealov

Re: Jak na nejnovější Android 5.1.1 pro Sony XPERIA Z3 Compa

Příspěvek od czrealov » 22 lis 2015 09:10

Aktuálni verze xposed pro Z3C - v78-sdk22-arm.zip

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3034811
Modul GravityBox [LP] - Nastavení obrazovky uzamčení - Přímé odemknutí.

Ponteral

Příspěvek od Ponteral » 22 lis 2015 11:47

bambis píše:Ahoj
l- netusim ako to zmeniť možno by som použil nejaký iný locker z OP je ich tam myslím dosť.
Ja osobne som si zvykol.

ll- ja používam už dlhšiu dobu:
Slim Rom (nájdeš na xda) tam je to poriesene a je fakt dobrá!
Keď už máš CWM tak je to hračka vyskúšaj.
Locker z OP? Nějaké fórum či stránka? K dvojce - vyzkouším nejdřív co poradil czrealov, nejradši mám stock rom, kterou si pak upravím odinstalováním těch blevajzů ale případně zkusím i tohle :)

pcpepik píše:Ponteral:
II) Jaký xposed framework jsi instaloval? Pro LP je určen tento: viewtopic.php?f=85&t=10207&p=248680&hil ... ed#p248680 (sdk21=5.0; sdk22=5.1; sdk23=6.0 - ten co máš nainstalován nyní pokud možno prvně odinstaluj!)
SemcPhone patcher mi na LP také nefungoval, používám místo něj XPhonePlus for Lolipop (v jeho konfiguraci zatrhni "Hide icon on data state changed").
Mám nainstalovaný XPhonePlus pro lollipop, nicméně ani tahle volba nešla. Pravda nemám flashnutý nejnovejší. Měl jsem nainstalovaný tento - xposed-v70-sdk22-arm-by-romracer-20150808.zip, našel jsem radu zde na fóru. Vyzkouším tento a dám vědět.

Řeknu Vám, jsem z toho takový zklamaný. Přijde mi to uživatelsky ne moc přívětivé a hodně věcí, které byly praktické na KitKatu, tak tady není a jsou pryč. Z videíí jsem viděl, jak asi Lollipop vypadá, a viděl jsem i tyto neduhy, ale po praktickým ošahání z toho tedy nadšený vůbec nejsem.

TO czrealov: Díky za tip, zkusím

EDIT: XphonePlus jsem měl špatný, už se neobjevuje notifikace o vypnutých datech. To je vyřešeno. Uzamčení obrazovky vyřešeno na základně rady od czrealov. Moc díky chlapy... :good:

Jestli můžu mít ještě prosbu o něco - Při vytáčení hovorů, jde nějak nastavit aby když máčknu sluchátko pro hovory aby se rovnou objevila klávesnice, jako to bylo na KitKatu?

A druhá věc, jde nastavit nějak aby se notifikace objevovali i na lockscreenu s tím vzorem, respektive zobrazuji se na obrazovce, kde je přejetí. U zadání vzoru to asi nepůjde, ale kdyby náhodou.. :)

Nastavení skrytí obsahu notifikací jsem v nastavení pořešil, to je dobré, ale všiml si, že když je zapnutý walkmen tak ze zamknuté obrazovy se dá dostat do notifikační lišty se zapínáním wi-fi atd. Toto jde nějak zakázat? :) S díky moc chlapy za pomoc. :)

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 28 lis 2015 08:14

Firmware 23.4.A.1.264 přidán do návodu

Obrázek

Wrchi

Příspěvek od Wrchi » 12 pro 2015 16:33

Jde odstranit u original launcheru ty tecky na hlavni obrazovce, ktere ukazuji na jake plose jsem? V Nova launcher to jde. Zabira to zbytecne moc mista.

pcpepik
Moderátor
Typ zařízení: F5321, D5503, SK17i

Příspěvek od pcpepik » 13 pro 2015 17:51

Wrchi: Jde to, avšak oproti nova či jiným custom launcherům to není tak snadné a nepočítej s tím, že po jejich skrytí budeš mít na ploše více místa, mřížka ani velikost obsahu se automaticky nezmění (stejně jako když skryješ vyhledávací lištu).
Nejjednodušším řešením by byl root + xposed modul Serajr Xperia Xposed. Případně úpravou samotného *.apk, to už ale tak snadné není.
Přes SZ prosím jen soukromé a urgentní záležitosti, vše ostatní směřujte na fórum, děkuji!
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z3 Compact“