Oprava krycího skla s LCD zobrazovačem. Kde nechat opravit?

Nejlepší telefon roku 2014

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
OPR

Oprava krycího skla s LCD zobrazovačem. Kde nechat opravit?

Příspěvek od OPR » 22 lis 2016 10:06

Ahoj

Potřebuji nechat opravit prasklé přední krycí sklo nad LCD. Jestli jsem správně vypátral informace, bohužel se musí měnit obojí. Tedy jak krycí sklo, tak i LCD zobrazovač. Máte někdo zkušenosti kde jste to nechali opravovat a kolik tato oprava stála?

Popřípadě zda by bylo možné si díli opatřit svépomocí a někde je nechat odborně vyměnit - popřípadě zda znáte někoho kdo to umí udělat pořádně. ( pokud se to neslučuje s pravidli DF tak soukromně do zprávy)

Dík :-)

marf111

Re: Oprava krycího skla s LCD zobrazovačem. Kde nechat opravit?

Příspěvek od marf111 » 11 led 2017 13:11

Ahoj,

dlouho jsem tu nebyl, takže problém už máš jistě vyřešen. No ale i tak bych se rád podělil o skvělou zkušenost se službami v ,,SAMI GSM Servis" v Praze. Na stránkách jsem si našel cenu opravy (také čelní sklo), domluvil si čas návštěvy a telefon byl opraven na počkání. Během čekání jsem dostal odpovědí na vše co mne ohledně telefonu zajímalo. I třeba to, v čem je riziko nákupu neoriginálních dílů a podobně. Takže doporučuji.

verbatim
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Re: Oprava krycího skla s LCD zobrazovačem. Kde nechat opravit?

Příspěvek od verbatim » 11 led 2017 22:26

jj, se SAMI GSM mám jen tu nejlepší zkušenost, bohužel jsem dotaz přehlédl, jinak bych doporučil právě SAMI a pán je též víc než v pohodě stran pokecu i přístupu obecně :)
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z3 Compact“