Sony XPERIA Z3 Tablet Compact - dočkáme se nástupce?

Špičkový tablet nyní v kompaktním těle

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA Z3 Tablet Compact - dočkáme se nástupce?

Příspěvek od Jozef Cmar » 04 črc 2016 22:12

Sony XPERIA Z3 Tablet Compact byl představen před dvěma lety, od té doby ale čekáme na nástupce. Už za dva měsíce se ale koná v Berlíně tradiční veletrh IFA, takže je možné, že nový tablet bude představen právě tam. V tuto chvíli tomu ale nic nenasvědčuje, takže je dost dobře možné, že v letošním portfoliu společnosti Sony Mobile se žádný tablet nacházet nebude. Byl by to podle vás škoda?

Osobně bych absenci tabletu v letošním portfoliu považoval za velikou chybu. V této oblasti sice panuje veliká konkurence a navíc celé odvětví neroste příliš rychle, na druhou stranu ale není tak těžké zaujmout potenciálního zákazníka. Společnost Sony Mobile umí vytvořit atraktivní design, displeje jsou velmi kvalitní, výdrž nadstandardní. Pokud k tomu přidáme dostatečně výkonný procesor a zajímavou cenu, mohl by výrobce klidně uspět. Právě zmíněný XPERIA Z3 Tablet Compact jsem nějakou dobu používal, následně ale začal stárnout a ačkoliv jeho podpora byla vynikající, vyměnil jsem jej za novější model od konkurence, který prostě byl atraktivnější. Pokud by ale výrobce chtěl tablet představit, bylo by fajn se zaměřit na rámečky kolem displeje. V této oblasti výrobce nikdy moc situaci nezvládal... Jaká je podle vás šance, že se dočkáme nového tabletu na veletrhu IFA b Berlíně? Potěšil by vás nástupce XPERIA Z3 Tablet Compact nebo raději chcete tablet s větším displejem?

článek - http://www.xperia.cz/14-ostatni/2663-so ... 3%A1stupce

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Martin2100

Re: Sony XPERIA Z3 Tablet Compact - dočkáme se nástupce?

Příspěvek od Martin2100 » 05 črc 2016 11:20

Já tedy nevím, co máte pořád s těmi rámečky kolem displeje. Jak budu takový tablet držet, když nebude mít rámečky žádné? Za mne je Z3 tablet naprosto vyhovující... Krom toho na fotkách vypadají rámečky větší, než jsou ve skutečnosti.

Odesláno z mého SGP611 pomocí Tapatalk
NMT: Nokia MD59 (4,5kg)
GSM klasika: Dancall HP 2711/SONY CM-DX 1000/Sony J5/Nokia 6310i/SE T630i/SE W800i/SE K790i
Android:SE Xperia X8/Samsung Galaxy Ace/SE Xperia mini/Sony Xperia S/Samsung Galaxy SIII/Sony Xperia Z2/Sony Xperia Z5/Xperia Z3 Tablet Compact + Xperia XZ Premium

milan81

Příspěvek od milan81 » 05 črc 2016 14:44

rámečky jsou v pohodě... v čem konkrétně tablet zestárnul? klidně bych ho koupil i dnes, problém je ale pořád vysoká cena. místo novýho tabletu by stačilo snížit cenu aspoň na úroveň toho mediapadu m2.

Jirka.S

Příspěvek od Jirka.S » 05 črc 2016 18:33

Sony se bude muset hodně snažit aby celou řadu tři překonal, podle mého až na pár drobných chyb nejlepší řada. A tak by to mělo být, nějak bych to uspořádal a nedělal v tom chaos. Představíme novou řadu dobře tak celou ale že udělají tablet z4 pak telefony z5 teď nějaké X, chaos chaos chaos, kam tedy patří z4 tablet někam mezi. Možná jsem jediný ale tohle mě vadí, řada tři je taková hezká ucelená od mini telefonu přes tablet až po hodinky.
Jinak tablet z3 používám už delší dobu jako telefon a naprosto spokojen jsem, také bych řekl že nezaostává, možná menší rozměry se stejnou úhlopříčkou bych bral, ale jinak nemám co vytknout.
Na nástupce se těším, doufám že to za nějaký ten rok bude nástupce mého telefonu.

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 06 črc 2016 00:15

milan81 píše:rámečky jsou v pohodě... v čem konkrétně tablet zestárnul? klidně bych ho koupil i dnes, problém je ale pořád vysoká cena. místo novýho tabletu by stačilo snížit cenu aspoň na úroveň toho mediapadu m2.
Osobně vnímám už mezery v displeji, ten nenabízí nejlepší barvy (ale je třeba mít možnost srovnání). Také výdrž už může být dnes lepší (modernější CPU)
Obrázek

rombo1

Příspěvek od rombo1 » 25 srp 2016 21:30

Ja ti nevim Jozefe... Ten tablet mám asi rok a teda ešte ma v ničom nesklamal. Jedine ze nedostane Android 7. A výdrž je super, displej podľa mňa tiež (mne full hd stačí), okraje sú tak akurát pre pohodlné držanie, je veľmi tenký a ľahký.. A mam Sony TV, takze aj kompatibilný.. Cena vyššia, ale na to som si pri Sony zvykol..
iPhone 6S, Xperia Z5, Xperia Z3 Tablet Compact, BT Headset MBH10, Huawei Watch
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z3 Tablet Compact“