Sony XperiaE3 přesun aplikací na sdkartu

Telefon s příjemným provedením zadního krytu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
bluenite

Sony XperiaE3 přesun aplikací na sdkartu

Příspěvek od bluenite » 29 črc 2015 08:43

Z avizovaných 4GB úložného prostoru je teoreticky k dispozici 1,7. I ty jsou ale obsazeny různými programy a daty od výrobce. Ty jsem zběžně vyřadil z činnosti. Zbývá i tak volných po prvním vyčištění max600mb pro použití. Tento detail ponechám bez komentáře, i když to fakt štve, co tam tolik skrytého může pořád být. Předpokládal jsem to a zásobil jsem mobilek největší možnou externí pamětí 32GB. Bohužel nově instalované programy nejdou na kartu přesunout, takže za chvíli bude paměť plná. Mám tři dotazy: jak uvolnit vnitřní paměť pro její spřístupnění? Je způsob/program na umravnění aplikací a jejich dat pro přesun na kartu? Nebo to řeší možná root přístroje?
díky za radu zkušenějších vlastníků
Petr

saryxm

Re: Sony XperiaE3 přesun aplikací na sdkartu

Příspěvek od saryxm » 27 srp 2015 08:56

Ahoj, tady bude každá rada drahá :( a jak jsi dokázal udělat místo 600mb, to se mi tedy nepovedlo ... :oops:

Díky za info

Autor tohoto vlákna
bluenite

Příspěvek od bluenite » 01 zář 2015 00:02

no jo, jak vidíš, vše je relativní: deaktivoval/vyhodil jsem aplikace, které nikdy nepoužiju (Google Knihy, Kiosek, Efekty pro foták, nebo jiné nesmysly...), něco přesunul na sd kartu, co šlo. Stejně tam je opět pouze 300MB :-( a po rootu potřebuji přesunout opět na kartu data a jiné prográmky... Už tak je ten E3 už dost pomalý po 2měsících používání.

saryxm

Příspěvek od saryxm » 02 zář 2015 10:57

Takže jsi musel udělat root, říkal jsem si jestli jsi to dokázal bez ;) no vidím to na změnu zařízení :( leda by teda dodělali ten lolipop ;)

Díky moc za info :)

vanDave

Příspěvek od vanDave » 03 led 2016 08:38

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jak je to u Sony E3 a Androidu 4.4, jestli jdou opravdu přesouvat aplikace na SD kartu bez rootu.
Všechny nebo jen některé?

Teď mám mob. Samsung Core plus - vzal jsem ho kvůli tomu, že Sony M mělo bug u GPS (nepřesná, výpadky-vyzkoušeno) a chtěl bych se vrátit zase k Sony, protože mi ovládáním a aplikacema (kalendář, budík, psaní SMS atd) vyhovuje víc.

Dost jezdím podle navigace, takže mám nainstalovaný offline Sygic, který zabírá cca 700MB.
Do Samsungu jsem chtěl ještě nainstalovat turistické Mapy.cz s offline mapama Čr a Sr a už se mi tam nevešly.
Mobil má 4GB zabudovanou paměť a dostupných je 2,1GB, volných mám teď 270MB a to tam mám jen to nejnutnější.

Teď mám na zkoušku doma novější Sony E4 s 8GB paměti, není vůbec špatný, ale E3 v bílo stříbrné se mi líbí více. Jen těch 4 GB RAM...
Odpovědět

Zpět na „XPERIA E3/E3 Dual“