Sony XPERIA E3 s Androidem 6.0 Marshmallow

Telefon s příjemným provedením zadního krytu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA E3 s Androidem 6.0 Marshmallow

Příspěvek od Jozef Cmar » 09 pro 2015 22:31

Podpora modelu Sony XPERIA E3 ze strany výrobce už pravděpodobně skončila, telefon dlouhou dobu neobdržel žádnou aktualizaci firmware a na tomto stavu už se nic nezmění. Před pár dny se ale na XDA objevila nová ROM pro tento telefon a tentokráte máme skutečně důvod k radosti. Android 6.0 Marshmallow v modelu Sony XPERIA E3 totiž funguje velmi dobře a jakmile bude opravený fotoaparát, budu spokojený.

Sám používám model Sony XPERIA E3 jako rezervní, ale pro lidi, kteří tento telefon používají jako hlavní, bude samozřejmě fotoaparát důležitou součástí telefonu. Zatím jsem neřešil instalaci Google aplikací, to by ale neměl být žádný problém skrze recovery menu. Protože ale mám rezervní telefon pouze na volání a posílání zpráv, ocením mnohem lepší výdrž, kterou Android 6.0 Marshmallow přináší. V tomto směru Google konečně zapracoval na předchozích chybách a výsledky jsou prostě znát. Zároveň jsem rád, že se konečně pohnula podpora ze strany XDA pro model XPERIA E3, který jinak moc úprav nedostal (ale proti letošním telefonům je na tom ještě dobře). Pokud autor opraví fotoaparát (společnost Sony Mobile vydala zdrojové kódy k fotoaparátu, takže šance je velká), pak budu skutečně naprosto spokojený. A jak to vidíte vy, vyzkoušíte Android 6.0 v tomto telefonu? Pokud se do testů pustíte, musíte samozřejmě odemknout bootloader vašeho telefonu, k tomu ale následně ještě musíte skrze Sony Flashtool bootloader vašeho telefonu aktualizovat, v opačném případě vám telefon po instalaci ROM nenaběhne a bude se neustále restartovat.

článek - http://xperia.cz/11-upravy/2289-sony-xp ... arshmallow

download - http://forum.xda-developers.com/xperia- ... p-t3231699

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Odpovědět