Plně funkční Android 5.1.1 Lollipop pro XPERIA E3?

Telefon s příjemným provedením zadního krytu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Plně funkční Android 5.1.1 Lollipop pro XPERIA E3?

Příspěvek od Jozef Cmar » 25 kvě 2016 23:08

Sony XPERIA E3 byla představena téměř před dvěma lety, v historii společnosti Sony Mobile ale patří k těm nejhůře podporovaným telefonům. Přitom měl tento telefon solidní potenciál, design totiž nevypadal vůbec špatně a telefon byl velmi rychlý. Podpora ale skončila skutečně rychle a třeba plně funkční Android 5.1.1 Lollipop stále chybí. Přitom třeba AOSP ROM vypadá výborně...

Před časem jsem si na krátkou dobu znovu pořídil model Sony XPERIA E3, abych vyzkoušel aktuální neoficiální ROM pro tento telefon. Začal jsem ale u oficiálního systému a Android KitKat mi zkrátka už nedostačuje. Není špatný, ale rozhodně naplno nevyužívá potenciál modelu XPERIA E3. Díky malé kapacitě vnitřní paměti ale nebylo rychlé ukončení podpory velkým překvapením. Neoficiální ROM se mi líbí mnohem více, bohužel ale stále většinou nenabízí komplexní funkčnost. Přitom třeba AOSP ROM, kterou si můžete prohlédnout níže na fotografiích, je velmi stabilní a rychlá. XPERIA E3 s touto ROM úplně ožila a umím si představit, že bych takový telefon nadále používal. Třeba se ale jednou dočkáme. Nachází se ve vašem okolí ještě tento šikovný telefon? Myslíte si, že vývojáři někdy pořádně vyladí Android 5.1.1 Lollipop pro model XPERIA E3?

článek - http://www.xperia.cz/11-upravy/2586-pln ... a-e3-hodil

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „XPERIA E3/E3 Dual“