Xperia E3 - neustále plná paměť telefonu

Telefon s příjemným provedením zadního krytu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
VanThomass

Xperia E3 - neustále plná paměť telefonu

Příspěvek od VanThomass » 24 srp 2016 19:35

Prosím o pomoc, koupil jsem tátovi tenhle telefon, má ho přes půl roku a poslední dobou má neustále plnou paměť, i když aplikace co šly, jsem odinstaloval a má tam navíc jen mapy.cz- kde podklady jsou na kartě, i tak paměť je volná cca na 300 MB a pak přes noc najednou ráno 100% plno, včera jsem dal obnovit přes Xperia Companion, po zapnutí volno přes 1 GB, jenže se postupně postahovaly aktualizace a nakonec to skončilo opět pouze na cca 300 MB a ráno opět plné úložiště, už si s tím opravdu nevím rady, co může tak brát volnou paměť? Zakázal jsem tam i wi-fi, aby se nestahovalo nic, ale i tak je plno :cry:

Icewolf_MK

Re: Xperia E3 - neustále plná paměť telefonu

Příspěvek od Icewolf_MK » 24 srp 2016 20:34

Nie je to dátami vo vyrovnávacej pamäti? V každom prípade v Nastaveniach na karte Ukladací priestor sa ešte v Androide 4.4. zobrazuje čo zaberá úložisko. Ešte mi napadá aplikácia od Googlu, tá baští mnoho priestoru keď si zosynchronizuje históriu vyhľadávania a takisto prehliadač Chrome, ten môže mať vo vyrovnávacej pamäti stovky MB.

mike sullivan

Příspěvek od mike sullivan » 24 srp 2016 21:18

Řešil jsem stejný problém u mámina telefonu. Odinstaloval jsem, co šlo. Promazával jsem data neodinstalovatelných aplikací. Nicméně i tak se úložiště vždy zaplnilo.
To, co mi nakonec pomohlo, byla deaktivace Google Play Services. Sice již není možné do telefonu stahovat nové aplikace, nicméně od té doby je v telefonu volných cca 900MB prostoru.

Autor tohoto vlákna
VanThomass

Příspěvek od VanThomass » 27 srp 2016 22:07

Přesně stejně to mám také. Zkusil jsem vypnout služby Google play dle rady, místa je rázem cca 800 MB, ale několikrát za den vyskakuje v oznamovacím poli trojúhelník, že aplikace vyžaduje aktivované služby Google play, stává se také?

mike sullivan

Příspěvek od mike sullivan » 28 srp 2016 21:58

Jojo, taky se tam ta hláška objevuje. Z hlavy si nevybavím, jaká aplikace to chce, ale mám pocit, že to je nějaká zbytečná aplikace od Sony typu What's New nebo tak.

Autor tohoto vlákna
VanThomass

Příspěvek od VanThomass » 04 zář 2016 09:11

Díky, zkusím, mohl bys prosím mrknout, jaká jiná apka by to ještě mohla dělat? U té cos psal jsem dal vynutit ukončení, tak uvidím.

Yari

Příspěvek od Yari » 04 zář 2016 10:10

Úložiště - Data uložená v mezipaměti - a vymazat data, to pomáhá, ukládají se tam data z aktualizací všech aplikací.
Třeba Ti to pomůže :)

Habrik

Příspěvek od Habrik » 14 zář 2016 07:29

VanThomass píše:Díky, zkusím, mohl bys prosím mrknout, jaká jiná apka by to ještě mohla dělat? U té cos psal jsem dal vynutit ukončení, tak uvidím.
jak to dopadlo? Byla to ta aplikace?
Odpovědět

Zpět na „XPERIA E3/E3 Dual“