XPERIA schéma Golden Marble

Všechny možné užitečné programy pro vaše telefony

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

XPERIA schéma Golden Marble

Příspěvek od Jozef Cmar » 06 led 2017 23:15

Poprvé v roce 2017 se na našem webu XPERIA.cz potkáváme u schémat pro telefony Sony XPERIA. Hned na úvod jsem si pro vás připravil velmi povedený kousek, který se teprve před pár dny objevil v Obchodu Play. Jedná se o schéma Golden Marble, které spoléhá především na zlatou barvu v kombinaci s velmi atraktivní tapetou. Výsledek je výborný a ačkoliv už jsem viděl lepší schémata, toto je rozhodně nadprůměrné.

Už zamykací obrazovka se mi velmi líbí, analogové hodiny vypadají výborně a dobře ladí ke zbytku schématu. Naopak softwarová tlačítka jsou sice hezká, ale autor už by jejich styl mohl mírně upravit, stejná podoba už se opakuje v několika schématech a trochu to omrzí (to je ale můj vlastní problém, protože schémat testuji spoustu, pokud je měníte jen občas, toto vám pravděpodobně vadit nebude). Naopak chválím tapety, domovská obrazovka je stylová a líbí se mi také systémové tapety v jednotlivých aplikacích. Nejlépe pak vypadá nastavení zvuku, s tím jsem velmi spokojen. Celkové hodnocení? Schéma se mi líbí hodně, chvíli po instalaci mi ale autor poslal svůj další výtvor a ten se mi líbí ještě více... Jak se schéma Golden Marble líbí vám?

download - https://play.google.com/store/apps/deta ... ldenmarble

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a hry“