Tři barevná pouzdra Fixed pro Sony XPERIA XA

Bude XPERIA XA nejlevnějším telefonem portfolia?

Moderátor: Moderátoři

Jozef Cmar
Administrátor

Tři barevná pouzdra Fixed pro Sony XPERIA XA

Příspěvekod Jozef Cmar » 11 led 2017 05:43

V minulých měsících jsem vám postupně představil tři barevná pouzdra pro model Sony XPERIA XA. Nyní zde mám všechna pouzdra současně a na vás je z nich vybrat to nejstylovější. Sám vlastním bílou verzi modelu XPERIA XA a pravděpodobně nejvíce mi k ní sedí bílé pouzdro. Ale všechny tři verze mají co nabídnou a vyloženě škaredé není ani jedno. Které nejvíce oslovilo vás?

U pouzder oceňuji především kvalitní zpracování, používám je mnoho měsíců a stále vypadají skvěle. V tomto směru musím vyzdvihnout kvalitní ruční práci... Pouzdra se totiž vyrábí v Prostějově a protože v tomto městě bydlím, mohl jsem sám sledovat jejich výrobu na vlastní oči. Pokud bude zájem, opět vám nějakou zajímavou reportáž z výroby připravím, jsou to moc zajímavé záběry a člověk se může podívat do zákulisí vývoje příslušenství pro mobilní telefony. Ale zpátky k pouzdrům pro Sony XPERIA XA - máme zde tři barevné varianty a já jsem zvědavý, která se vám bude líbit nejvíce. Zároveň ale musím dodat, že jsem před pár dny dostal na test pouzdro Fixed Opus, které sice není pro tento stylový telefon od společnosti Sony Mobile, ale zaujalo mě ještě více.

[youtube]TE55iiS1SVU[/youtube]

Obrázek
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

marokanec

Re: Tři barevná pouzdra Fixed pro Sony XPERIA XA

Příspěvekod marokanec » 11 led 2017 06:33

Bílé pouzdro vypadá fakt luxusně. Nejvíce mě zaujalo to červené prošívání, které hodně přitahuje zrak.
SE K320i, SE D750i, Xperia E, Xperia L, Xperia Z, Xperia Z2

Ron.Jeremy

Příspěvekod Ron.Jeremy » 14 led 2017 21:47

A já myslel, že tenhle pochybný typ pouzder už je dávno překonaný... Otevírat "notýsek", abych se podíval kdo mi volá, a nebo přijmul hovor, a držet ho pak přeložený (nebo nedej bože otevřený) u ucha mi přijde nesmyslně komplikované a nepraktické. Krom toho jsou zrovna tyhle pouzdra dle mého názoru ošklivá k nedívání.

Tronn

Příspěvekod Tronn » 15 led 2017 09:45

Tak muzes prijmout, zavrit a pak telefonovat.
Nicmene i kdyz vypadaji fajn tak bych nechtel videt blazna co by si takove pouzdro dal na peknej telefon nebo jeste hur... nejakej highend :) Naprosta silenost.
Jo u nejakyho plastacku za 3 tisice by to mozna jeste slo (i kdyz je to furt neprakticke) ale jinak nechapu. Ale je to jen muj nazor a chapu ze ten vyrobce je asi nejaky sponzor takze ok :)

Ron.Jeremy

Příspěvekod Ron.Jeremy » 16 led 2017 19:45

Co tak pozoruji, tak tenhle typ pouzder hodně ustoupil v momentě, kdy začala být dostupná nalepovací skla. A kdo v okolí má ještě "notýsek, tak většinou s okýnkem nebo spíše průhlednými dvířky (Sony Style Cover Touch SCR50 nebo SView Flip Cover u Samsungu).
Pro mě osobně vede jako nejpraktičtější kombinace ochranné sklo + nějaký kvalitní nacvakávací hardcase.

Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvekod Jozef Cmar » 16 led 2017 20:11

Taky preferuji tuto kombinaci, ale kolem mě knížky stále ještě mají silnou pozici.
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

Zpět na „XPERIA XA“