Nová verze fóra - návrhy, postřehy, vylepšení

Co se nehodí nikam jinam...

Moderátor: Moderátoři

admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Nová verze fóra - návrhy, postřehy, vylepšení

Příspěvekod admin » 23 pro 2016 23:42

Vážení jak jste si mohli všimnout na fórum dnes bylo nasazeno nové téma - malý Vánoční dárek :)

Změna se udála z důvodu aktualizace našich redakčních systémů a systému fóra a staré téma již nesplňovalo nové požadavky a jeho "naroubování" na novou verzi by bylo časově velmi náročné. Doba jde dopředu a tak jsme se rozhodli pro tuto sice radikální ale nutnou změnu. I když jsme většinu funkcí testovali je možné že narazíte na chyby jak grafiky tak textů. V případě že na něco takového narazíte dejte nám prosím vědět do tohoto tématu nebo mne kontaktujte přímo přes formulář http://forum.xperia.cz/memberlist.php?mode=contactadmin. Věříme, že se vám nové téma spolu s novou verzí fóra bude líbit.

Aktualní verze fóra: 0.1b

Děkujeme
Tým Xperia.cz

PS: Změna tématu probíhá postupně od dnešní půlnoci.

Jozef Cmar
Administrátor

Re: Nová verze fóra - návrhy, postřehy, vylepšení

Příspěvekod Jozef Cmar » 23 pro 2016 23:52

Líbí se mi to, je to posun směrem do budoucnosti a až se odladí drobné chybky (třeba při odesílání nových příspěvků a témat), bude to super.
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

kikirík

Příspěvekod kikirík » 24 pro 2016 04:49

Horná lišta s nápisom Fórum XPERIA.CZ a tlačidlom Menu by mohla byť o niečo užšia. Je veľa voľného miesta nad a pod textom-zabera tak viac nevyužitej plochy. Inak vzhľad OK, zoznamujem sa.

bobino38

Příspěvekod bobino38 » 24 pro 2016 08:53

Po zadaní príspevku a kliknutí odoslať príspevok sa mi zjaví toto hlásenie ( prehliadač chrome , W10 ):
Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'The "./language/sk/email" directory does not exist.' in /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:94 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(76): Twig_Loader_Filesystem->addPath('./language/sk/e...', '__main__') #1 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/phpbb/template/twig/twig.php(251): Twig_Loader_Filesystem->setPaths(Array) #2 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/includes/functions_messenger.php(673): phpbb\template\twig\twig->set_custom_style(Array, Array) #3 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/includes/functions_messenger.php(287): messenger->set_template_paths(Array, Array) #4 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/phpbb/notification/method/messenger_base.php(77): messenger->template('newtopic_notify', 'sk', '' in /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 94

príspevok je ale uverejnený normálne

JindNovo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JindNovo » 24 pro 2016 10:18

U sekcí s obrázkem telefonu nelze poznat, zda je tam nový příspěvek nebo ne. U telefonů z roků 2015 a 2016, kde obrázek není, to není o moc lepší.
Sbalení kategorií (dělení dle roků) z provizorního vzhledu bylo také velmi fajn, nechal jsem si rozbalené jen části, které se týkají mých telefonů, takže jsem si fórum značně "minimalizoval" na sekce 2016, 2012 a Ostatní.

Jinak nevím, co tu vyžadujete za font, ale při psaní tohoto příspěvku se mi většina znaků s diakritikou zobrazuje jiným než zbytek textu.

Vzhled příspěvků i profilů je velmi povedený.
Alcatel One Touch DB Club => Nokia 3410 => Motorola SLVR L7 => SE k850i => Nokia C1-01 => Xperia T => Xperia XZ
Lumia 640 DS Win10

Aktivní, odstavené, kaput

marokanec

Příspěvekod marokanec » 24 pro 2016 10:52

Nové fórko je pěkné, ale taky mám jednu připomínku mimo již zmíněné. Když dám označit všechny příspěvky za přečtené, tak stejně všechny svítí pořád červeně jako nepřečtené a těžko se hledají nové příspěvky.
SE K320i, SE D750i, Xperia E, Xperia L, Xperia Z, Xperia Z2

Geordie69
Moderátor

Příspěvekod Geordie69 » 24 pro 2016 10:54

Chválim a ďakujem za zmenu,ale príspevky sú teraz neprehladné.Neviem čo je nove.Idealne by bolo nehat vsetko cierne a nove prispevky cervene.Tak ako predtym.
EDIT: Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'The "./language/sk/email" directory does not exist.' in /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:94 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(76): Twig_Loader_Filesystem->addPath('./language/sk/e...', '__main__') #1 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/phpbb/template/twig/twig.php(251): Twig_Loader_Filesystem->setPaths(Array) #2 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/includes/functions_messenger.php(673): phpbb\template\twig\twig->set_custom_style(Array, Array) #3 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/includes/functions_messenger.php(287): messenger->set_template_paths(Array, Array) #4 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/phpbb/notification/method/messenger_base.php(77): messenger->template('topic_notify', 'sk', '', ' in /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 94

admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod admin » 24 pro 2016 11:54

Chyba s odesíláním příspěvků by měla být opravená. Na dalších problémech a návrzích stran změn intenzivně pracujeme.

Momo

Příspěvekod Momo » 24 pro 2016 15:15

Fórum je veľmi pekné, ale všimol som si jednu chybičku. Úplne dole je taká pacička a pri nej napísané Pomocte nám, myslím že v CZ aj na SK to máme rovnako- Pomôžte nám, resp Pomozte

Leon

Příspěvekod Leon » 24 pro 2016 15:56

Forum by mohlo dostat menšie rozlišenie, alebo iny skin kde by to bolo vyriesene. V Roku skoro 2017 mat na obrazovke 5 tem je fakt chore.

vazovski

Re: RE: Re: RE: Re: Nová verze fóra - návrhy, postřehy, vylepšení

Příspěvekod vazovski » 24 pro 2016 17:53

Používam staršiu verziu Tapatalk pro 4.6.2 a tam sa fórum nenačíta. Na novšej ide, mne však staršia vyhovuje viac.

// Duplicita odstraněna – v6ak

Majklpi

Příspěvekod Majklpi » 24 pro 2016 18:17

Ach jo, co to zase je!

Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvekod Jozef Cmar » 24 pro 2016 20:28

Děkujeme za každou zpětnou vazbu, chceme na tom dále pracovat, původní stará verze fóra už z důvodu bezpečnosti prostě zůstat nemohla, bylo to děravé jak...
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

Petr

Příspěvekod Petr » 24 pro 2016 20:53

Super práce, podle mě fórum teď vypadá velmi pěkně a moderně :good: Připomínka za mě je, že by mohl být text příspěvků trochu větší (ideálně stejně, jako tomu bylo dříve). Mám ntb s full HD a text je poměrně titěrný.

vitvalecka

Příspěvekod vitvalecka » 25 pro 2016 01:45

Zatím jsem to sice jenom zběžně proběhl (v 95 % případů používám Tapatalk), ale moc hezká práce. :)

Odesláno z mé Xperie Z3 Dual pomocí Tapatalk.
Moje kousky: SE T300 -> Nokia 3310 -> SE K750i -> SE C510i -> Xperia S -> Xperia SP -> Xperia Z1 -> Xperia Z3 Dual
Domácí ZOO: Nokia 3310 - SE T300 - SE T610 - SE K510i - SE K700i - SE K750i - SE K770i - SE K800i - SE C510i - SE W200i - Xperia X10i - Xperia mini pro - Xperia Arc S - Xperia U - Xperia S - Xperia SP - Xperia Z1 - Xperia Z1 Compact - Xperia E1 - Xperia Z3 Compact - Huawei P8 Lite - Xperia Z3 Dual - Xperia Z5 Dual
RIP: Xperia T

Kibic

Příspěvekod Kibic » 26 pro 2016 15:34

Podle mne se špatně rozlišují nové nepřečtené příspěvky. Funkčnost je dobrá, grafika je horší.

Kibic

Příspěvekod Kibic » 26 pro 2016 15:42

marokanec píše:Nové fórko je pěkné, ale taky mám jednu připomínku mimo již zmíněné. Když dám označit všechny příspěvky za přečtené, tak stejně všechny svítí pořád červeně jako nepřečtené a těžko se hledají nové příspěvky.

Přesně tak

v6ak
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod v6ak » 26 pro 2016 16:01

Dříve mi fórum poslalo jeden email o novém příspěvku, a další to posílalo teprve až jsem to navštívil. Teď to posílá další hned. Předchozí chování mi přišlo lepší, nespamovalo to tolik.
Obrázek

polarniliska

Příspěvekod polarniliska » 26 pro 2016 16:53

Kibic píše:
marokanec píše:Nové fórko je pěkné, ale taky mám jednu připomínku mimo již zmíněné. Když dám označit všechny příspěvky za přečtené, tak stejně všechny svítí pořád červeně jako nepřečtené a těžko se hledají nové příspěvky.

Přesně tak

Taky souhlasím

mijakhany

Příspěvekod mijakhany » 27 pro 2016 23:53

Vzhled se mi líbí. Za mě je škoda, že už není vidět typ mobilu. Bavilo mě sledovat jak často někteří mění mobil (Heker, Leon a další) a nepřipadal jsem si pak tak blbě :) Stejně jako aktivita příspěvků nebyla na škodu. Naopak i po těch letech stále není možnost někomu poděkovat - což je má největší připomínka. Trochu mě mate,že není seznam moderátorů. Pokud jsem přehlédl, tak se omluvám :)
Edit: trošku jsem hledal citaci, ale nakonec logicky našel :D
Zjistil jsem, že se jen informace smazali/nepřenesli. Mám na mysli data z profilu. (Bydliště, typ mobilu) Prostě se nezobrazují a nejde upravit současný profil uživatele: Všeobecná chyba:
SQL ERROR [ mysql4 ]
Unknown column 'pf_phpbb_occupation' in 'field list' [1054]
Objevila se SQL chyba při generování této stránky. Pokud problém přetrvá, kontaktujte administrátora fóra.

Zpět na „Ostatní“