Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Co se nehodí nikam jinam...

Moderátor: Moderátoři

#271311
Vážení jak jste si mohli všimnout na fórum dnes bylo nasazeno nové téma - malý Vánoční dárek :)

Změna se udála z důvodu aktualizace našich redakčních systémů a systému fóra a staré téma již nesplňovalo nové požadavky a jeho "naroubování" na novou verzi by bylo časově velmi náročné. Doba jde dopředu a tak jsme se rozhodli pro tuto sice radikální ale nutnou změnu. I když jsme většinu funkcí testovali je možné že narazíte na chyby jak grafiky tak textů. V případě že na něco takového narazíte dejte nám prosím vědět do tohoto tématu nebo mne kontaktujte přímo přes formulář http://forum.xperia.cz/memberlist.php?mode=contactadmin. Věříme, že se vám nové téma spolu s novou verzí fóra bude líbit.

Aktualní verze fóra: 0.1b

Děkujeme
Tým Xperia.cz

PS: Změna tématu probíhá postupně od dnešní půlnoci.
#271319
Po zadaní príspevku a kliknutí odoslať príspevok sa mi zjaví toto hlásenie ( prehliadač chrome , W10 ):
Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'The "./language/sk/email" directory does not exist.' in /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:94 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(76): Twig_Loader_Filesystem->addPath('./language/sk/e...', '__main__') #1 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/phpbb/template/twig/twig.php(251): Twig_Loader_Filesystem->setPaths(Array) #2 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/includes/functions_messenger.php(673): phpbb\template\twig\twig->set_custom_style(Array, Array) #3 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/includes/functions_messenger.php(287): messenger->set_template_paths(Array, Array) #4 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/phpbb/notification/method/messenger_base.php(77): messenger->template('newtopic_notify', 'sk', '' in /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 94príspevok je ale uverejnený normálne
#271322
U sekcí s obrázkem telefonu nelze poznat, zda je tam nový příspěvek nebo ne. U telefonů z roků 2015 a 2016, kde obrázek není, to není o moc lepší.
Sbalení kategorií (dělení dle roků) z provizorního vzhledu bylo také velmi fajn, nechal jsem si rozbalené jen části, které se týkají mých telefonů, takže jsem si fórum značně "minimalizoval" na sekce 2016, 2012 a Ostatní.

Jinak nevím, co tu vyžadujete za font, ale při psaní tohoto příspěvku se mi většina znaků s diakritikou zobrazuje jiným než zbytek textu.

Vzhled příspěvků i profilů je velmi povedený.
#271323
Nové fórko je pěkné, ale taky mám jednu připomínku mimo již zmíněné. Když dám označit všechny příspěvky za přečtené, tak stejně všechny svítí pořád červeně jako nepřečtené a těžko se hledají nové příspěvky.
#271324
Chválim a ďakujem za zmenu,ale príspevky sú teraz neprehladné.Neviem čo je nove.Idealne by bolo nehat vsetko cierne a nove prispevky cervene.Tak ako predtym.
EDIT: Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'The "./language/sk/email" directory does not exist.' in /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:94 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(76): Twig_Loader_Filesystem->addPath('./language/sk/e...', '__main__') #1 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/phpbb/template/twig/twig.php(251): Twig_Loader_Filesystem->setPaths(Array) #2 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/includes/functions_messenger.php(673): phpbb\template\twig\twig->set_custom_style(Array, Array) #3 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/includes/functions_messenger.php(287): messenger->set_template_paths(Array, Array) #4 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/phpbb/notification/method/messenger_base.php(77): messenger->template('topic_notify', 'sk', '', ' in /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 94
#271340
Super práce, podle mě fórum teď vypadá velmi pěkně a moderně :good: Připomínka za mě je, že by mohl být text příspěvků trochu větší (ideálně stejně, jako tomu bylo dříve). Mám ntb s full HD a text je poměrně titěrný.
#271346
Zatím jsem to sice jenom zběžně proběhl (v 95 % případů používám Tapatalk), ale moc hezká práce. :)

Odesláno z mé Xperie Z3 Dual pomocí Tapatalk.
#271370
marokanec píše:Nové fórko je pěkné, ale taky mám jednu připomínku mimo již zmíněné. Když dám označit všechny příspěvky za přečtené, tak stejně všechny svítí pořád červeně jako nepřečtené a těžko se hledají nové příspěvky.


Přesně tak
#271372
Kibic píše:
marokanec píše:Nové fórko je pěkné, ale taky mám jednu připomínku mimo již zmíněné. Když dám označit všechny příspěvky za přečtené, tak stejně všechny svítí pořád červeně jako nepřečtené a těžko se hledají nové příspěvky.


Přesně tak


Taky souhlasím
#271404
Vzhled se mi líbí. Za mě je škoda, že už není vidět typ mobilu. Bavilo mě sledovat jak často někteří mění mobil (Heker, Leon a další) a nepřipadal jsem si pak tak blbě :) Stejně jako aktivita příspěvků nebyla na škodu. Naopak i po těch letech stále není možnost někomu poděkovat - což je má největší připomínka. Trochu mě mate,že není seznam moderátorů. Pokud jsem přehlédl, tak se omluvám :)
Edit: trošku jsem hledal citaci, ale nakonec logicky našel :D
Zjistil jsem, že se jen informace smazali/nepřenesli. Mám na mysli data z profilu. (Bydliště, typ mobilu) Prostě se nezobrazují a nejde upravit současný profil uživatele: Všeobecná chyba:
SQL ERROR [ mysql4 ]
Unknown column 'pf_phpbb_occupation' in 'field list' [1054]
Objevila se SQL chyba při generování této stránky. Pokud problém přetrvá, kontaktujte administrátora fóra.