Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Co se nehodí nikam jinam...

Moderátor: Moderátoři

Vážení jak jste si mohli všimnout na fórum dnes bylo nasazeno nové téma - malý Vánoční dárek :)

Změna se udála z důvodu aktualizace našich redakčních systémů a systému fóra a staré téma již nesplňovalo nové požadavky a jeho "naroubování" na novou verzi by bylo časově velmi náročné. Doba jde dopředu a tak jsme se rozhodli pro tuto sice radikální ale nutnou změnu. I když jsme většinu funkcí testovali je možné že narazíte na chyby jak grafiky tak textů. V případě že na něco takového narazíte dejte nám prosím vědět do tohoto tématu nebo mne kontaktujte přímo přes formulář http://forum.xperia.cz/memberlist.php?mode=contactadmin. Věříme, že se vám nové téma spolu s novou verzí fóra bude líbit.

Aktualní verze fóra: 0.1b

Děkujeme
Tým Xperia.cz

PS: Změna tématu probíhá postupně od dnešní půlnoci.
Po zadaní príspevku a kliknutí odoslať príspevok sa mi zjaví toto hlásenie ( prehliadač chrome , W10 ):
Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'The "./language/sk/email" directory does not exist.' in /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:94 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(76): Twig_Loader_Filesystem->addPath('./language/sk/e...', '__main__') #1 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/phpbb/template/twig/twig.php(251): Twig_Loader_Filesystem->setPaths(Array) #2 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/includes/functions_messenger.php(673): phpbb\template\twig\twig->set_custom_style(Array, Array) #3 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/includes/functions_messenger.php(287): messenger->set_template_paths(Array, Array) #4 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/phpbb/notification/method/messenger_base.php(77): messenger->template('newtopic_notify', 'sk', '' in /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 94

príspevok je ale uverejnený normálne
U sekcí s obrázkem telefonu nelze poznat, zda je tam nový příspěvek nebo ne. U telefonů z roků 2015 a 2016, kde obrázek není, to není o moc lepší.
Sbalení kategorií (dělení dle roků) z provizorního vzhledu bylo také velmi fajn, nechal jsem si rozbalené jen části, které se týkají mých telefonů, takže jsem si fórum značně "minimalizoval" na sekce 2016, 2012 a Ostatní.

Jinak nevím, co tu vyžadujete za font, ale při psaní tohoto příspěvku se mi většina znaků s diakritikou zobrazuje jiným než zbytek textu.

Vzhled příspěvků i profilů je velmi povedený.
Nové fórko je pěkné, ale taky mám jednu připomínku mimo již zmíněné. Když dám označit všechny příspěvky za přečtené, tak stejně všechny svítí pořád červeně jako nepřečtené a těžko se hledají nové příspěvky.
Chválim a ďakujem za zmenu,ale príspevky sú teraz neprehladné.Neviem čo je nove.Idealne by bolo nehat vsetko cierne a nove prispevky cervene.Tak ako predtym.
EDIT: Fatal error: Uncaught exception 'Twig_Error_Loader' with message 'The "./language/sk/email" directory does not exist.' in /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php:94 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php(76): Twig_Loader_Filesystem->addPath('./language/sk/e...', '__main__') #1 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/phpbb/template/twig/twig.php(251): Twig_Loader_Filesystem->setPaths(Array) #2 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/includes/functions_messenger.php(673): phpbb\template\twig\twig->set_custom_style(Array, Array) #3 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/includes/functions_messenger.php(287): messenger->set_template_paths(Array, Array) #4 /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/phpbb/notification/method/messenger_base.php(77): messenger->template('topic_notify', 'sk', '', ' in /data/web/virtuals/34612/virtual/www/domains/forum.xperia.cz/vendor/twig/twig/lib/Twig/Loader/Filesystem.php on line 94
Super práce, podle mě fórum teď vypadá velmi pěkně a moderně :good: Připomínka za mě je, že by mohl být text příspěvků trochu větší (ideálně stejně, jako tomu bylo dříve). Mám ntb s full HD a text je poměrně titěrný.
Zatím jsem to sice jenom zběžně proběhl (v 95 % případů používám Tapatalk), ale moc hezká práce. :)

Odesláno z mé Xperie Z3 Dual pomocí Tapatalk.
marokanec píše:Nové fórko je pěkné, ale taky mám jednu připomínku mimo již zmíněné. Když dám označit všechny příspěvky za přečtené, tak stejně všechny svítí pořád červeně jako nepřečtené a těžko se hledají nové příspěvky.

Přesně tak
Kibic píše:
marokanec píše:Nové fórko je pěkné, ale taky mám jednu připomínku mimo již zmíněné. Když dám označit všechny příspěvky za přečtené, tak stejně všechny svítí pořád červeně jako nepřečtené a těžko se hledají nové příspěvky.

Přesně tak

Taky souhlasím
Vzhled se mi líbí. Za mě je škoda, že už není vidět typ mobilu. Bavilo mě sledovat jak často někteří mění mobil (Heker, Leon a další) a nepřipadal jsem si pak tak blbě :) Stejně jako aktivita příspěvků nebyla na škodu. Naopak i po těch letech stále není možnost někomu poděkovat - což je má největší připomínka. Trochu mě mate,že není seznam moderátorů. Pokud jsem přehlédl, tak se omluvám :)
Edit: trošku jsem hledal citaci, ale nakonec logicky našel :D
Zjistil jsem, že se jen informace smazali/nepřenesli. Mám na mysli data z profilu. (Bydliště, typ mobilu) Prostě se nezobrazují a nejde upravit současný profil uživatele: Všeobecná chyba:
SQL ERROR [ mysql4 ]
Unknown column 'pf_phpbb_occupation' in 'field list' [1054]
Objevila se SQL chyba při generování této stránky. Pokud problém přetrvá, kontaktujte administrátora fóra.