Příslušenství = kryty/obaly/pouzdra/skla/nabíječky

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
NicNebude

Příslušenství = kryty/obaly/pouzdra/skla/nabíječky

Příspěvek od NicNebude » 08 úno 2017 19:10

Ahoj. Zakládám vlákno, kam budu posílat zajímavé příslušenství, které jsem k X compact koupil. Doufám, že se ke mě brzy také přidáte a pochlubíte se svými nákupy.

*****************************************************************************************
*****************************************************************************************

Všechny předchozí compacty měli super barvy, X compact byla velké zklamání. Vyřešil jsem to plastovým krytem za necelých 50kč. Viz TENTO LINK
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Dále super silikonový obal, který telefon slušně chrání. Dejte si pozor, nejdříve se nasazuje hořejšek, teprve až potom spodek. 2ks za 50kč najdete na TOMTO LINKU
Obrázek

Pokud budete chtít sklo, tak určitě 3D sklo. Klasické co je na předchozích fotkách je hnus. Cena cca 100kč, najdete na TOMTO LINKU
EDIT: Po 24h používání radím NEKUPOVAT! Sice vypadá super, ochrání, ale na displeji jsou přilepené jen okraje, prostředek je ve vzduchu. Může se tak za něj dostat prach, vlhko a displej pak hůř reaguje na dotyk (je třeba víc tlačit).

Obrázek

Klasické sklo a posléze i 3D sklo vyměnila opravdu kvalitní folie ScreenKnight, která je do stran, vypadá dobře a i náročný uživatel jako já jsem spokojený. Opravdu zajímavý povrh, jakoby gumový, ale velice příjemný a prst po něm klouže taky dobře. Cena cca 130kč, najdete na TOMTO LINKU Pozor, já jí lepil 4x, protože jsem se nekoukl na video, ale lepil dle obrázkového návodu. Video popisuje postup daleko lépe. Také doporučuji lepit od repráčku, nikoliv od mikrofonu.

Obrázek

Přechod z microUSB na USBC může být bolestivý, obzvlášť pokud jste zainvestovali do opravdu kvalitních kabelů jako já. Tyhle redukce za 75kč vám tu bolest trochu zmírní. Najdete na TOMTO LINKU

Obrázek

Už v minulosti jsem u Z5compact používal Quick charge nabíječku. Tehdy ve verzi Qualcomm quick charge 2. Byl jsem moc spokojený, s kvalitnímy kabely jsem se opravdu dostal na zlomek nabíjecí doby než s originální nabíječkou. Netrvalo dlouho a koupil jsem si další 2 nabíječky, tentokrát s quick charge 3.
Jsem mobilní hráč, telefon jsem dříve měl v nabíječce tak často, že jsem měl vlastně pevnou linku. Od teď nabíjím vždy když potřebuji a obvykle 30 minut - stačí! Nabíječku najdete na TOMTO LINKU. Pouze doplním, že v současné době jede na quick charge celá rodina a okud hraju venku, používám 2 powerbanky Anker taktéž s QCh3. Dnes už bez této technologie nejde žít :c)
Naposledy upravil(a) NicNebude dne 04 bře 2017 11:39, celkem upraveno 3 x.
Míň keců = víc spaní.
Bart Simpson

jeelen.23
Typ zařízení: Sony Xperia XC

Re: Příslušenství = kryty/obaly/pouzdra/skla

Příspěvek od jeelen.23 » 08 úno 2017 20:05

Zdravím

Tak já pořídila na předek 3D sklo a ScreenShield fólii, na zadek skin a do zásoby 3 pouzdra - S-line černé a Celly průhledné silikonové a černé matné z tvrdého plastu.

Obrázek

Obrázek

Odesláno z mého SGP621 pomocí Tapatalk

Autor tohoto vlákna
NicNebude

Příspěvek od NicNebude » 08 úno 2017 20:17

Ten skin vypadá dost dobře. Nějáký odkaz/cena? Děkuji!
Míň keců = víc spaní.
Bart Simpson

jeelen.23
Typ zařízení: Sony Xperia XC

Příspěvek od jeelen.23 » 08 úno 2017 20:32

https://skinzone.cz/themes/simplicity/c ... -2039.html

Cena 199Kč - boky a záda telefonu

- zde na fóru by měl být kód na slevu 50%, ale zda je funkční netuším

Odesláno z mého SGP621 pomocí Tapatalk

Ekky

Příspěvek od Ekky » 08 úno 2017 20:40

Asi budu za trubku... Ale můžete mi vysvětlit jajy je rozdíl mezi normálním temperovanym sklem a 3D sklem?

verbatim
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Příspěvek od verbatim » 08 úno 2017 20:57

Jelikož nové Xperie mají 2,5 D zahnuté sklo do stran, normální temperované sklo kryje jen tu rovnou část, nesahá až do krajů, 3D sklo sahá až do stran do těch zahnutí, které kryje.
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

Ekky

Příspěvek od Ekky » 08 úno 2017 21:04

Aha... Taky mě to mohlo napadbout a nedělat že sebe lamu.
Díky.

Autor tohoto vlákna
NicNebude

Příspěvek od NicNebude » 21 úno 2017 16:13

Doplněn odkaz a zkušenosti s kvalitní fólii, která je přes celý displej (tj i do stran). Konečně vypadá, že jsem spokojen :c)
Míň keců = víc spaní.
Bart Simpson

alkoholics

Příspěvek od alkoholics » 23 úno 2017 22:20

Zkousel jsem cele telo ze Skinzone. Z dalky nevypada spatne, ale mezi foliemi je velka mezera a pri uchopeni telefonu jsou hrany nalepenych folii hodne znat a telefon v ruce neni to prijemny. Kdyz na telefonu folie nejsou tak je to uplne o nicem jinem. Tak hledam dalsi reseni :(

@NicNebude : Muzes dat fotky jak vypada ta folie ScreenKnight na telefonu? Pripadne jestli jsou znat pri uchopeni hrana kde konci folie. Diky

Autor tohoto vlákna
NicNebude

Příspěvek od NicNebude » 26 úno 2017 19:36

Nosím to v tom žlutém bazmeku jak je na první fotce, takže s odlupováním po stranách nemám problém. Pokud by byl telefon nosen v kapse jen s fólií (tj ani gumový, ani plastový obal), její životnost bude určitě daleko kratší. Být tebou, tak vyzkouším - minimálně pro zkušenost s něčím novým. Já jsem vyzkoušel folii, sklo, 3D sklo a s tímhle jsem spokojen nejvíc.
Každopádně se nejedná o klasickou fólii - je to takový gumový povlak. Prsty po něm kloužou super, ale nehet se zadrhne. Těžko popisovat co člověk cítí po hmatu :c)
Míň keců = víc spaní.
Bart Simpson

xperiauser

Příspěvek od xperiauser » 28 úno 2017 16:13

Skúšali ste niekto pls quick charge nabíjačky iných výrobcov či fungujú?

Odoslané z F5321 pomocou Tapatalku

Autor tohoto vlákna
NicNebude

Re: Příslušenství = kryty/obaly/pouzdra/skla/nabíječky

Příspěvek od NicNebude » 04 bře 2017 11:40

Doplněna nabíječka s Quick charge. Opravdu to funguje, nechápu jak někdo může žít na obyčejné originální nabíječce :)
Míň keců = víc spaní.
Bart Simpson

milan81

Re: Příslušenství = kryty/obaly/pouzdra/skla/nabíječky

Příspěvek od milan81 » 02 kvě 2017 15:23

objednal jsem si to plastovy pouzdro, diky za tip. akorat pozde, telefon uz jednou letel na zem... par dni novy mobil a uz je odreny, jsem proste sikula :pardon: :(
Odpovědět

Zpět na „XPERIA X Compact“