Fórum XPERIA.cz - Registrace

Svým přístupem na „Fórum XPERIA.cz“ (dále jen “my”, “naše”, “nás”, “Fórum XPERIA.cz”, “https://forum.xperia.cz”), souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte „Fórum XPERIA.cz“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním „Fórum XPERIA.cz“ s nimi souhlasíte.

1. Než založíte nové téma, použijte funkci hledat. Fórum je v provozu již delší dobu a je velmi pravděpodobné, že váš problém se tu již řešil. Zakládání duplicitních témat velmi ztěžuje pozdější hledání ve fóru.

2. Každá sekce fóra je zaměřena na určitou problematiku, neptejte se v ní na jinou.

3. Neurážejte ostatní uživatele, nevyvolávejte tzv. flamewar, nezasílejte příspěvky vulgární, nenávistné, zastrašující a ostatní podobného charakteru. Vyvarujte se vulgárních slov!

4. Každá rada je dobrá. Nenadávejte jen proto, že se vám nelíbí, neplivejte na toho, který se snaží pomoci.

5. Odpovídejte jen konkrétně a vážně. Posměch ještě nikomu nepomohl.

6. Nedivte se, že nikdo neodpovídá na dotaz, který je nesrozumitelný. Pokládejte otázky jasně, konkrétně a stručně.

7. Do nadpisu krátce a výstižně napište, s čím potřebuje pomoci. Vyvarujte se nadpisů typu „pomoc“, nepište za něj desítky vykřičníku, ani jej nepište celými verzálkami. Bezdůvodně nezvětšujte velikost a barevnost písma, nesnažte se takto upozorňovat na svůj problém. To na přehlednosti nepřidá.

8. Nesnažte se odpověď vynutit, např.: opakovaným zakládáním stejného tématu, protože někdy ani ti nejpovolanější nevědí vše!

9. Na fóru je přísně zakázáno sdílení nelegální souborů/programů a spustitelných kódů jako jsou hry atd a to i jejich poptávání.

10. Administrátor a moderátoři tohoto fóra mají právo bez upozornění odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma kdykoliv zjistí, že odporuje těmto podmínkám. Totéž platí také pro reklamu, nesoukromou inzerci, nabídky úprav telefonů za úplatu a další.

11. Pokud uživatel poruší pravidla bude mu uděleno upozornění, které je standardně platné 7 dní, pokud v době kdy má upozornění pravidla opět poruší bude mu zakázáno přispívání na 14 dní. V případě neustálého porušování hrozí úplné zakázání přístupu do fóra.

12. Za jakékoliv zde uvedené návody a postupy jak upravovat telefony a další zařízení neručíme.

13. K jakýmkoliv příspěvkům, které se budou snažit nějakým způsobem očerňovat firmy či jiné osoby se budeme stavět negativně. Fórum slouží defaultně na řešení problémů ohledně telefonů Sony Ericsson a nemáme zájem tu hledat viníky špatně prodaného telefonu nebo neuznané záruky.

14. Nepřidávejte další příspěvky ve fóru ve stejném tématu pod sebe, máte-li možnost editovat příspěvek předchozí a nepozbyde-li touto editací váš nový příspěvek srozumitelnosti nebo smyslu.

15. Při úpravě podpisu v osobních údajích v profilu se snažte použít rozumnou velikost obrázků. Velké obrázky neupoutají, spíše odpuzují a jsou pro oči ostatních účastníků fóra nepříjemné.

16. Necitujte předchozí příspěvky.

17. Redakce si vyhrazuje právo odstranit ty komentáře, které přímo nesouvisí s tématem článku, ke kterému byly napsány

Naše fóra beží na systému phpBB, což je řešení internetového fóra, které je vydané pod licencí „General Public License“ a které je možno stáhnout z www.phpbb.com. phpBB software pouze zprostředkovává internetové diskuze. Pro další informace o phpBB navštivte: http://www.phpbb.com/.