M4 2303 - uvíznutí na logu SONY - help pls

Střední třída pro rok 2015 nabízí 2 GB RAM
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Black38
Typ zařízení: Xperia M4 aqua

M4 2303 - uvíznutí na logu SONY - help pls

Příspěvek od Black38 » 18 pro 2017 19:45

Všem přeji příjemný večer a dovoluji si požádat o radu. Na M4 Aqua 2303 je po zapnutí pouze logo SONY. Chtěl bych telefon zachránit, jelikož je pěkný, ale už si nevím rady. Tvrdé restarty nepomohly (u slotu SD a nebo podržet volume -/+ a power).
1) Když telefon připojím přes kabel k PC, tento ho vůbec nedetekuje. Změna USB,kabelů,instalace driverů, změna PC nepomohla
2) Tímto je znemožněna oprava SW přes program Sony Compilation (jednoduše ho program vůbec nedetekuje volume - ) a EMMA
3) Přišel jsem pouze na to, že když ho připojím power+volume +, nahoře se rozsvítí modrá dioda a načte ho PC Android Device - Sony Fastboot Interface (ve správci zařízení)
4) Zkusil jsem stáhnout FlashTool a to mi načte zařízení ve fastboot modu
Flashmode je nepoužitelný, jelikož mám sice vše stažené pro daný typ telefonu, ale jednoduše to nenahraju,jelikož volume dolů nereaguje). Přitom vím,že tlačítko je funkční, jelikož reaguje a sepne se zelená dioda).
5 ) Můžu tedy pracovat pouze ve Fastboot modu, to mi telefon načte v pohodě. Tam jsem zkoušel podle návodů dát Select kernel to Flash, zobrazí se Flashing selected a tím to končí.

Napadá někoho něco? Děkuji za radu

so.alone
Facebook profil: https://www.facebook.com/a.broken.loner
Typ zařízení: Huawei P10 Lite

Re: M4 2303 - uvíznutí na logu SONY - help pls

Příspěvek od so.alone » 10 led 2018 13:27

Black38 píše:Všem přeji příjemný večer a dovoluji si požádat o radu. Na M4 Aqua 2303 je po zapnutí pouze logo SONY. Chtěl bych telefon zachránit, jelikož je pěkný, ale už si nevím rady. Tvrdé restarty nepomohly (u slotu SD a nebo podržet volume -/+ a power).
1) Když telefon připojím přes kabel k PC, tento ho vůbec nedetekuje. Změna USB,kabelů,instalace driverů, změna PC nepomohla
2) Tímto je znemožněna oprava SW přes program Sony Compilation (jednoduše ho program vůbec nedetekuje volume - ) a EMMA
3) Přišel jsem pouze na to, že když ho připojím power+volume +, nahoře se rozsvítí modrá dioda a načte ho PC Android Device - Sony Fastboot Interface (ve správci zařízení)
4) Zkusil jsem stáhnout FlashTool a to mi načte zařízení ve fastboot modu
Flashmode je nepoužitelný, jelikož mám sice vše stažené pro daný typ telefonu, ale jednoduše to nenahraju,jelikož volume dolů nereaguje). Přitom vím,že tlačítko je funkční, jelikož reaguje a sepne se zelená dioda).
5 ) Můžu tedy pracovat pouze ve Fastboot modu, to mi telefon načte v pohodě. Tam jsem zkoušel podle návodů dát Select kernel to Flash, zobrazí se Flashing selected a tím to končí.

Napadá někoho něco? Děkuji za radu
Podívej se do správce zařízení, jestli vidíš nové zařízení při modré a při zelené barvě. Pokud ti totiž svítí zelená barva, tak ti flashmode běhat musí. U M4 Aqua je hlavně kámen úrazů ovladače a jelikož jsem měl M4 Aqua, tak to vím. Bydlíš v Praze? Klidně bych se ti na to podíval, kdyby ti to nešlo.

BTW, jak jsi se dostal k Sony loopu? Nic se neděje jen tak.

Sent from my F5121 using Tapatalk

Give a man a gun, he'll rob a bank. Give a man a bank, he'll rob the world.
Odpovědět