locked ("Chraneno")

Nejlepší tablet pro rok 2015 nabízí špičkový design
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Vitas
Typ zařízení: Xperia Z4

locked ("Chraneno")

Příspěvek od Vitas » 28 dub 2017 22:05

pouzival jsem na tabletu firemni soft, ktery vyzadoval vlastny authentifikaci pro odemceni (maas360) bohuzel pri nutne zmene hesla jsem neco zvoral a proste jsem se nedostal zpatky maas360 po neuspesnem loginu smaze nastaveni a udela reset do tovarniho nastaveni a ted mam blackscreen - my Xperia CHRANENO. problem je ze se nekde neco muselo rozdrbat, protoze to nebere na odemknuti muj google account. jinej jsem nikdy nemel, je to 100% spravny fungujici vsude jinde na myXperia i https://account.sonymobile.com/ (kde je tento tablet registrovan se svym IMEI)
lze to odemknout nejak jinak? pokud jejich "zabezpeceni"takto tragicky selhalo, lze uplatnit zaruku?

exTNT

Re: locked ("Chraneno")

Příspěvek od exTNT » 29 dub 2017 15:26

Zkoušel jsi tablet opravit pomocí Sony Companion? Co to dělá?
Pokud to nepůjde přes SC, tak asi nejspíš čistý flash Stock Rom přes FlashTool. Před pár dny jsem dával do Xperia Z5 Compact fóra návod (není tam jako samostatný návod, je to v rámci jedné diskuze), platí i pro Z4 Tablet, jen si musíš stáhnout odpovídající FTF a nainstalovat odpovídající ovladače.
A pokud bys rovnou chtěl udělat root, tak jsem sem do Xperia Z4 Tablet dal návod, jak na to (protože se musí začít flashem staršího sestavení, tak by nemělo smysl flashovat ten aktuální a pak zase ten starší, když můžeš rovnou začít tím starším...).
Odpovědět