XPERIA Z3, vadný kus?

Nová vlajková loď postrádá inovace, ale existuje v mnoha podobách
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Lety

XPERIA Z3, vadný kus?

Příspěvek od Lety » 28 bře 2016 21:53

Zdravím priatelia,

od júna 2015 mám Xperiu Z3 copper, doteraz fungovala dobre, sem tam som mal pocit že sa trocha prehrievala ale nepripisoval som tomu nejaký veľký význam. Avšak posledný mesiac mám jeden problém za druhým. Idem teda po poriadku. Mobil som nosil takmer celý čas čo som ho mal v púzdre, ale ale vždy v inom pretože som ich striedal. Je to asi mesiac čo mi z ničoho nič prasklo zadné sklo na mobile. Nechápal som prečo pretože som nemal vedomosť žeby som s telefon niekde buchol, spadol a podobne.... na tieto veci si dávam pozor a čo sa toho tíka tak som zodpovedný nakoľko som za nu dal necelých 700€. No by však nebol až taký veľký problém. Oprava skla by stála aj s robotou 30€ avšak už by mi nevedeli garantovať vodotesnosť čo ma ani netrápi nakoľko som ho nikdy ani nenamočil. Pán v servise mi povedal, že už viac krát mali takýto problém a že u Z3 zvykne nafúknuť batériu čo vyvolalo tlak a sklo prasklo, je to možné resp. stretol sa s tím niekto? No dnes som si všimol, že predný display sa mi normálne otvára a vidím až do telefonu.... može ísť o chybný kus resp. može to byť aj ta baterka?? Zajtra plánujem ísť k predajcovi nahlásiť reklamáciu, neplánujem sa odbyť, čím to môže byť? Stalo sa to už niekomu?

Ďakujem
Odpovědět