Nevyzvání při příchozím hovoru.

Nová vlajková loď postrádá inovace, ale existuje v mnoha podobách
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
michal121
Typ zařízení: SONY Xperia XZ black

Nevyzvání při příchozím hovoru.

Příspěvek od michal121 » 30 led 2017 19:04

Tak dneska jsem bohužel zjistil nepříjemnou věc, že mě můj Z3+ nevyzvání, když přichází hovor. Pouze jej signalizuje vizuálně.
Nejsem schopnej přijít na to, proč. Všechny ostatní zvuky jdou. Neví někdo, co s tím? Díky. :evil:
SONY Xperia XZ black

vitvalecka
Moderátor
Typ zařízení: Sony Xperia XZ2

Re: Nevyzvání při příchozím hovoru.

Příspěvek od vitvalecka » 31 led 2017 00:28

Možná hloupý dotaz ale často to hodně věcí opraví - zkoušel jsi restart?
Zkusil bych taky mrknout, jestli máš správně nastavený zvuk vyzvánění.

Odesláno z mé Xperie Z3 Dual pomocí Tapatalk.
Moje kousky: SE T300 -> Nokia 3310 -> SE K750i -> SE C510i -> Xperia S -> Xperia SP -> Xperia Z1 -> Xperia Z3 Dual -> Huawei P8 Lite -> Xperia XZ2
Domácí ZOO: Xperia X10i, mini pro, Arc S, U, S, SP, Z1, Z1 Compact, E1, Z3 Compact, XZ1, XZ2 - Nokia 6 - Huawei P8 Lite - Nokia 3310 - SE T300 - SE T610 - SE K510i - SE K700i - SE K750i - SE K770i - SE K800i - SE C510i - SE W200i
RIP: Xperia T - Xperia Z3 Dual - Xperia Z5 Dual

Autor tohoto vlákna
michal121

Příspěvek od michal121 » 31 led 2017 00:42

vitvalecka píše:Možná hloupý dotaz ale často to hodně věcí opraví - zkoušel jsi restart?
Zkusil bych taky mrknout, jestli máš správně nastavený zvuk vyzvánění.

Máš pravdu, hloupý dotaz. To je jakoby ses mě zeptal, jestli ho mám nabitej, nebo donce zapnutej.
Bohužel to vypadá na nějakej závažnější problém, kterej budu řešit reklamací. Bohužel. Zrovna ted se mi ale vůbec nehodí bejt minimálně 14 dní (ale zřejmě víc) bez telefonu.
SONY Xperia XZ black

SonyMan

Re: RE: Nevyzvání při příchozím hovoru.

Příspěvek od SonyMan » 31 led 2017 01:24

michal121 píše:Tak dneska jsem bohužel zjistil nepříjemnou věc, že mě můj Z3+ nevyzvání, když přichází hovor. Pouze jej signalizuje vizuálně.
Nejsem schopnej přijít na to, proč. Všechny ostatní zvuky jdou. Neví někdo, co s tím? Díky. :evil:
Továrenské nastavenia alebo opravu softvéru cez Xperia Companion máš odskúšanú?

TomasARN

Příspěvek od TomasARN » 31 led 2017 07:00

nemenil si zvonenie za nejake ine, ktore nebolo predinstalovane v telefone ?
Sony Xperia Z5 Premium Gold, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z2, Sony Xperia Z1 Compact, Sony Xperia E3 Lime, Sony Xperia SP, Sony Smartwatch SW2, Sony SBH 20, Sony MBH10, Sony CP-ELS powerbank

vitvalecka
Moderátor
Typ zařízení: Sony Xperia XZ2

Re: RE: Re: Nevyzvání při příchozím hovoru.

Příspěvek od vitvalecka » 31 led 2017 08:13

michal121 píše: Máš pravdu, hloupý dotaz. To je jakoby ses mě zeptal, jestli ho mám nabitej, nebo donce zapnutej.
Bohužel to vypadá na nějakej závažnější problém, kterej budu řešit reklamací. Bohužel. Zrovna ted se mi ale vůbec nehodí bejt minimálně 14 dní (ale zřejmě víc) bez telefonu.
Ptal jsem se pro jistotu, spoustu lidí to totiž nenapadne. :wink:

Jinak jak píše TomasARN, můžeš zkusit přenastavit tón vyzvánění na některý z předinstalovaných (pokud je nepoužíváš; pokud ano, zkus ho nastavit znovu). Je možné že je tam nějaký kiks na téhle úrovni.
Pokud to nepomůže, před reklamací bych určitě zkusil udělat Factory Reset, nebo ještě líp čistou instalaci FW. Mohlo by tě to zachránit od 2 týdnů bez telefonu.

Moje kousky: SE T300 -> Nokia 3310 -> SE K750i -> SE C510i -> Xperia S -> Xperia SP -> Xperia Z1 -> Xperia Z3 Dual -> Huawei P8 Lite -> Xperia XZ2
Domácí ZOO: Xperia X10i, mini pro, Arc S, U, S, SP, Z1, Z1 Compact, E1, Z3 Compact, XZ1, XZ2 - Nokia 6 - Huawei P8 Lite - Nokia 3310 - SE T300 - SE T610 - SE K510i - SE K700i - SE K750i - SE K770i - SE K800i - SE C510i - SE W200i
RIP: Xperia T - Xperia Z3 Dual - Xperia Z5 Dual

Thymallus

Příspěvek od Thymallus » 31 led 2017 09:06

Já bych ještě možná zkusil vybrat vyzvánění z paměti telefonu. Vím, že když jsem měl zvonění na SD kartě, taky to blbo...
Je možné že máš vybrané vyzvánění na SD kartě, které systém nebere tak pak zvoní systémovým zvukem z paměti telefonu a tam máš nastavené nějaké tiché, nebo sis je smazal...
ale jen teoretizuju :-)
Když je vůle, cesta se najde ;)
Obrázek

Autor tohoto vlákna
michal121

Re: RE: Re: Nevyzvání při příchozím hovoru.

Příspěvek od michal121 » 31 led 2017 09:20

vitvalecka píše:
michal121 píše: Máš pravdu, hloupý dotaz. To je jakoby ses mě zeptal, jestli ho mám nabitej, nebo donce zapnutej.
Ptal jsem se pro jistotu, spoustu lidí to totiž nenapadne. :wink:

Jinak jak píše TomasARN, můžeš zkusit přenastavit tón vyzvánění na některý z předinstalovaných (pokud je nepoužíváš; pokud ano, zkus ho nastavit znovu). Je možné že je tam nějaký kiks na téhle úrovni.
Pokud to nepomůže, před reklamací bych určitě zkusil udělat Factory Reset, nebo ještě líp čistou instalaci FW. Mohlo by tě to zachránit od 2 týdnů bez telefonu.

Díky všem za pomoc. Problém je někde na straně telefonu, protože ten konkrétní zvuk (stejně jako všechny, které nebyly v telefonu z výroby) jsou nefunkční, pokud jsou nastaveny z nastavení - zvuky. Pokud ten konkrétní zvuk nastavím z "Hudba", pak funguje. Doufám, že tuhle chybu vyřeší do budoucna Nougat. Chtěl jsem se vyhnout reklamaci, nebo vrácení telefonu do továtního nastavení. Takže ještě jednou díky všem za pomoc.
SONY Xperia XZ black

TomasARN

Příspěvek od TomasARN » 31 led 2017 09:32

Takze je to ta chyba, ku ktorej smerovala moja otazka. Toto je bezna vada FW, robi to aj mne a dalsim ludom
Sony Xperia Z5 Premium Gold, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z2, Sony Xperia Z1 Compact, Sony Xperia E3 Lime, Sony Xperia SP, Sony Smartwatch SW2, Sony SBH 20, Sony MBH10, Sony CP-ELS powerbank

Autor tohoto vlákna
michal121

Příspěvek od michal121 » 03 úno 2017 23:26

TomasARN píše:Takze je to ta chyba, ku ktorej smerovala moja otazka. Toto je bezna vada FW, robi to aj mne a dalsim ludom
No, já se s tím setkal poprvé. Ten konkrétní zvuk používám snad osm let a prošel několika telefony. Na Z3+ jej mám od léta a vždy ok. Až ted problém.
SONY Xperia XZ black
Odpovědět