Displej

První telefon na světě se 4K displejem
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
sensation86

Displej

Příspěvek od sensation86 » 01 říj 2016 15:33

Ahoj potrebuji poradit... sekl se mi telefon a nesel vypnout tak jsem udelal pod krytkou reset ale od spusteni mi problikava displej... sviti cca normalne ale kdyz ma clovek bile pozadi tak je videt jak se to chveje... zkousel jsem telefon restartovat a nic... zahrival jsem ho nechal i vychladnout.... nic stale se chveje rastr... nevite nekdo co s tim?

verbatim
Moderátor
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Re: Displej

Příspěvek od verbatim » 01 říj 2016 18:31

Asi bych si chování displeje zdokumentoval na video, přehrál bych FW s obnovou dat a pokud stále to chvění, tak reklamovat a zdokumentované video přiložit. V poslední době jsem docela dost reklamoval u Sony mobile :D
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

Autor tohoto vlákna
sensation86

Příspěvek od sensation86 » 02 říj 2016 07:30

Diky za info asi po hodine to samo prestalo... Jeste jedma vec, zacla se mi loupat sloda na fotaku... Co s tim? Nekde jsem tady cetl ze se tl da snad gumoi nebo cim odstranit uplne ale co zaruka? Nebo mel bych to reklamovat?

verbatim
Moderátor

Příspěvek od verbatim » 02 říj 2016 09:45

U tak drahého telefonu bych jednoznačně reklamoval. Nedovolil bych ani jeden ústupek a rovnou bych k tomu přidal to info o zamrznutí a blikání diody - či nějak tak jsi to v jiném tématu uváděl - tuším - né že bych byl tvůj stalker :D. A i ten blikající displej. Každopádně je vždy lepší mít to chování natočené - zdokumentované.

Mně se tohle (sloupaná antireflexní vrstvička) stalo stalo po víc jak 2 letech na SPéčku a odstranil jsem ten zbytek navlhčeným malým froté ručníkem (jeho cípem) a pak v okrajích pomohly navlhčené štětičky do uší.

Někdo doporučuje i zubní pastu.

Každopádně u mě se to stalo až tehdy, když jsem telefon párkrát půjčil kamarádovi do ruky, aby si zahrál a jak měl prst na sklíčku fotoaparátu, vrstvička zreagovala s jeho potem a bylo dokonáno...

Možná proto se to u mě projevilo až tak pozdě, neboť si dávám pozor, jak telefon držím a v žádném případě se stabilně či nijak dlouhodobě nedotýkám sklíčka fotoaparátu, neboť pot je dost agresivní...

Autor tohoto vlákna
sensation86

Příspěvek od sensation86 » 02 říj 2016 14:05

No dobre ale me se nechce telefon reklamovat kvuli te slíde na cocce... nemuzu byt 2-3tydny bez telefonu... kvuli takove blbosti.

verbatim
Moderátor

Příspěvek od verbatim » 02 říj 2016 14:53

Moje skušenost je taková, že reklamace v mých případech (celkem 3 případy, kdy v posledním se jednalo opravdu o pokročilou opravu a trvalo to 15 dní včetně) trvala v rozsahu 9 - 15 dní včetně.

Samozřejmě, pokud to jinak nejde a telefon teď zase jede jak má, tak mně pomohl navlhčený froté ručník a lehým přítlakem opakovaně jezdit a pak navlhčené štětičky do ušía opět přítlak a jezdit dokud to nezmizelo zcela.

Autor tohoto vlákna
sensation86

Příspěvek od sensation86 » 02 říj 2016 18:35

Slape uz ok... Ja.to sundam dolu jak pises... S tímhle se mi k reklamaci nechce chodit...

Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z5 Premium/XPERIA Z5 Premium Dual“