Změna výchozí aplikace pro výběr vyzvánění

Rok 2016 začíná novou modelovou řadou
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
CharlesJS
Typ zařízení: Sony Xperia M

Změna výchozí aplikace pro výběr vyzvánění

Příspěvek od CharlesJS » 24 pro 2018 10:06

Zdravím. Při nastavení vyzvánění budíku se mi před vstupem do seznamu skladeb otevřela nabídka nastavení výchozí aplikace a já omylem vybrala špatnou a teď můžu jako vyzvánění nastavovat pouze takové ty základní melodie, co už v mobilu byly a nemůžu se dostat na normální seznam vlastních skladeb. Dá se to nějak změnit? U jiných aplikací by to mělo jít přes nastavení-správa aplikací-najít aplikací a smazat výchozí nastavení. Bohužel nevím, pod čím tohle hledat...
Budu ráda za každou radu. Díky

vitvalecka
Moderátor
Typ zařízení: Galaxy Note 9

Re: Změna výchozí aplikace pro výběr vyzvánění

Příspěvek od vitvalecka » 24 pro 2018 13:45

Možnosti jsou dvě:

1) Můžeš si jen do složek alarms, notifications a ringtones v paměti telefonu nakopírovat soubory, které chceš používat jako zvuk pro budíky, notifikace a vyzvánění kontaktů (pořadí odpovídá složkám na začátku) - pak můžeš používat systémovou aplikaci pro výběr, která je nejspolehlivější (občas Android buguje a má s výběrem z jiných lokací problém).

Nebo:

2) Běž do (pro Android 8) Nastavení -> Aplikace a oznámení -> Informace o aplikaci -> tři puntíky vpravo nahoře -> Zobrazit systémové aplikace -> dole v seznamu aplikací pak "Funkce výběru zvuku" -> Úložiště -> Vymazat data. Příště by se tě už měl telefon zase zeptat.
Moje kousky: SE T300 -> Nokia 3310 -> SE K750i -> SE C510i -> Xperia S -> Xperia SP -> Xperia Z1 -> Xperia Z3 Dual -> Huawei P8 Lite -> Xperia XZ2 -> Galaxy Note 9
Domácí ZOO: Xperia X10i, mini pro, Arc S, U, S, SP, Z1, Z1 Compact, E1, Z3 Compact, Z5 Dual, XZ2, XZ2 Compact - Nokia 6 - Huawei P8 Lite - Nokia 3310 - SE T300 - SE T610 - SE K510i - SE K700i - SE K750i - SE K770i - SE K800i - SE C510i - SE W200i
RIP: Xperia T - Xperia Z3 Dual - Xperia XZ1

Odpovědět

Zpět na „XPERIA X“