Tvrzené sklo vs fólie

Rok 2016 začíná novou modelovou řadou
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
MartinS96
Typ zařízení: Xperia X

Tvrzené sklo vs fólie

Příspěvek od MartinS96 » 20 zář 2017 15:57

Zdravím, chtěl bych se zeptat, od jaké značky a popřípadě, kde jste sehnali tvrzené sklo či fólii na Xperii X. Já z nedostatku času poslal svojí mámu, aby mi v obchoďáku opatřila fólii na mou novou Xperii X. Fólie na skladě nebyla a tak jí prodavač doporučil tvrzené sklo, které stejně musel objednat. Po pár dnech mi telefon byl přinesen a já byl zděšen. Tvrzené sklo od výrobce Fixed kvůli zahnutému displeji nedosahuje ani do kraje displeje (je asi 5 mm užší, než displej). I s nalepením jsem tedy vyhodil více než 4 stovky oknem.
ObrázekObrázek Obrázek

Tronn

Re: Tvrzené sklo vs fólie

Příspěvek od Tronn » 20 zář 2017 16:45

Tak ono i kdyby sedelo tak sou to vyhozeny penize pac Fixed je mega predrazenej. A kvalitativne je na urovni skel za stovku z ceskych shopu... ze zahranici jeste levnejsich.

Zajdi si do Euronicsu... nejakyho vetsiho a tam ti nalepi folii primo na miru Zagg invisibleshield. Stoji sice 500 ale mas na ni dozivotni zaruku, je odolnejsi a hlavne je az do kraju vcetne zahnuti.
Mozna sezenes na netu alternativu od Skinzone. Tu si ale musis nalepit sam. Ale mela by byt levnejsi.

Neuman

Příspěvek od Neuman » 20 zář 2017 20:21

Já s telefonem koupil rovnou touto..
https://www.mp.cz/tvrzene-sklo-caliber- ... ia-x-f5121

Zaoblení nekopíruje,trochu na krajích odstává.krajů nedosahuje,je 2,5 mm mezera na každé straně.

Autor tohoto vlákna
MartinS96

Příspěvek od MartinS96 » 04 říj 2017 22:48

Díky oběma za Vaše reakce. Na radu Tronna jsem zavítal do jedné z poboček Euronicsu. S fólií jako takovou jsem spokojen, velmi dobře sedí, pokrývá celý předek telefonu a je téměř neviditelná. Nespokojen můžu být jen s její aplikací, jelikož na mobilu zůstalo několik dost velkých bublin, které mi bylo řečeno, že po chvíli zmizí. Nezmizely. Naštěstí do tří dnů lze aplikaci reklamovat a fólii mi snad už nalepí správně. :)

Santo

Příspěvek od Santo » 15 říj 2017 12:30

Já to vyřešil fólií Screenshield od českého výrobce Skinzone. Koupil jsem jí v Alze za 300,- Kč. Fólie jako taková perfektně seděla až do krajů, i dotyk na ní byl příjemný, ale po jejím prostředku odshora dolů se táhly stopy - vypadaly trochu jako Braillovo písmo - asi od vodicího válce při výrobě. Počkal jsem den, jestli stopy nezmizí, a když nezmizely, kontaktoval jsem firmu Skinzone - perfektní jednání, došel jsem si na provozovnu na Praze 3 a zdarma mi nalepili novou fólii bez kazů. Můžu doporučit. :)
Xperia X black
Odpovědět

Zpět na „XPERIA X“