[APK prosba] Rozpoznání obličeje v Albu

Bude XPERIA XA nejlevnějším telefonem portfolia?
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
mmrmartin

[APK prosba] Rozpoznání obličeje v Albu

Příspěvek od mmrmartin » 13 čer 2017 19:14

Ahoj,

Nemohl by mi někdo ze zařízení s "arm64" poslat APK Photo Analyzer Service? Počítám, že balíček bude spíše ve vyšších Xperiích.

zjistil jsem, že při nainstalování Photo Analyzer Service se mi v Sony Albu zobrazí záložka "Obličeje", jako je třeba na M4 Aqua, a stejně tak u jednotlivých fotografií mi pak přibude možnost pro označení obličeje. (Služba v podstatě automaticky prochází fotky a seskupuje je podle obličejů do kategorií)

Ručně fotky označovat můžu, ale rozpoznávání nefunguje automaticky a aplikace při otevření vyhodí hlášku o pádu (ale pak funguje). Zjistil jsem, že aplikace padá, protože nemůže najít nějakou nativní knihovnu. Napadlo mě, že by to mohlo být způsobeno "bitovostí" v ApkMirror, kde je pouze "arm" verze a přitom album je označeno jako "arm + arm64". Pak by tam totiž mohl nastat problém, pokud mezi sebou nějakou knihovnu sdílí nebo se pouští ve stejném procesu, ale spíš bych to chtěl vyzkoušet :-)

verbatim
Moderátor
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Re: [APK prosba] Rozpoznání obličeje v Albu

Příspěvek od verbatim » 14 čer 2017 12:31

Tady máš verzi z M5 (64 bit procesor MTK)

Photo Analyzer_5.8.A.0.9
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

Autor tohoto vlákna
mmrmartin

Příspěvek od mmrmartin » 15 čer 2017 02:13

verbatim píše: Photo Analyzer_5.8.A.0.9
Moc díky :-) vypadá to ale, že to APK je nějaký poškozený - nejde mi přečíst ani nainstalovat... Taky má jen 500 kB zatímco, APKčka na ApkMirror mají kolem 6 MB... Možná se špatně nahrálo :-(

verbatim
Moderátor
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Příspěvek od verbatim » 15 čer 2017 07:22

No není zač, doslova a do písmene :D .

Teď jsem na to koukal a je to opravdu divné, nicméně i po opakované záloze ten "můj" soubor není větší. Takže bohužel no...

Ad ty pády u tebe a omezená funkčnost, asi jak to není součástí systému. Jako např Klávesnice Xperia. Ta sice po doinstalování funguje, ale není přístupná ani záloha mých slov, ani učení mého stylu. Ale aspoň nepadá :wink:
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

Autor tohoto vlákna
mmrmartin

Příspěvek od mmrmartin » 17 čer 2017 04:52

No já zkusil ten soubor rozbalit a on obsahuje jen resources (obrázky, texty a tak) a vůbec neobsahuje bytecode nebo knihovny... Takže je to dost zvláštní, ale možná je to jen nějaká forma ochrany od Sony :-/ a ostatní balíčky Ti jdou takhle extrahovat?

Díky za to info ke klávesnici - tu jsem taky už dávno doinstaloval, ale furt jsem si říkal, že musím najít nějakou verzi, kde to zálohovální a učení je... Mě totiž vždycky mate, jak verzi od verze prohazují tlačítka (smajlíku a enteru) :-) Takže jsem myslel, že to zálohování bylo taky mezi verzema někde ztraceno :-D :-D
Odpovědět

Zpět na „XPERIA XA“