Led manager / Správce led nesvítí při nabíjení

Bude XPERIA XA nejlevnějším telefonem portfolia?
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Terezka

Led manager / Správce led nesvítí při nabíjení

Příspěvek od Terezka » 01 srp 2017 09:58

Přeji krásný den,

jen jsem se chtěla zeptat, jestli někdo netuší, proč mi mobil nesvítí při zhasnutém displeji při nabíjení. Jakmile displej rozsvítím, svítí červeně, ale jakmile displej zhasne, led taky zhasne.. Tak jestli je to nějakým nastavením telefonu nebo špatným nastavení led manageru.. Našla jsem nastavení na zrušení led po rozsvícení atd, ale nic při zhasnutém displeji..

Tuším, že změna se stala s přechodem na android 7, ale jistá si tím nejsem, tolikrát jsem to zatím nenabíjela, ležel mi jen doma..

Děkuju :)

ElCamino

Re: Led manager / Správce led nesvítí při nabíjení

Příspěvek od ElCamino » 01 srp 2017 10:58

To se mi stává, když mi během nabíjení přijde notifikace. Dioda bliká, ale s dlouhým intervalem, že to vypadá že vůbec nesvítí. Pomůže stáhnout lištu s notifikacema a pak se zas rozsvítí červeně.

Autor tohoto vlákna
Terezka

Příspěvek od Terezka » 01 srp 2017 13:50

nemyslím si, že to by byl ten problém.. :/ můžu držet telefon v ruce a zhasínat a rozsvicet displej a nabíjecí dioda nebude a bude svítit... je to vyloženě o zhasnutém displeji při nabíjení jako upozornění mi blikat budou ale nebude svítit červeně že se nabíjí dokud nerozsvítím displej

ElCamino

Příspěvek od ElCamino » 02 srp 2017 15:14

Jak píšu, rozsvítit displej nepomůže, je potřeba ještě stáhnout notifikační lištu.

Autor tohoto vlákna
Terezka

Příspěvek od Terezka » 05 srp 2017 09:48

myslím, že jsme se nepochopili :)

nicméně řešení bylo jednoduché :) vypnout v nastavení oznámení led, tudíž si ted správce led spravuje všechno sám a funguje to :) :good:
Odpovědět