Sony XPERIA X Performance oficiálně představena

Aneb zapomeňte na model Sony XPERIA Z5...
Odpovědět

sensation86

Re: Sony XPERIA X Performance oficiálně představena

Příspěvek od sensation86 » 23 úno 2016 11:30

Podle mne to je nova vlajkova lod tecka :) indicii je nekolik a to ze SONY reklo ze bude vlajkova lod jednou rocne to mohli rict a mohli zmenit status... A nebo jsou tak prasteny do hlavy ze fakt jeste udelaji Z6 a bude mit nejakou banalni drobnost navic a bude to radoby vlajkova lod ktera bude za tu pridanou blbost predrazena.... Oukej fajn uvidime kdo mel pravdo kazdopadne pokud se pletu a bude tu Z6 jeste tak marketing v SONY by mel jit do blazince.

rombo1
Typ zařízení: Xperia XZ2

Příspěvek od rombo1 » 23 úno 2016 11:47

nevidel niekto skore z antutu?
Xperia XZ2, iPad 2017

mental.disease

Příspěvek od mental.disease » 23 úno 2016 12:53

Prehladal som snáď všetko. Nikto to ešte netestoval. Ale bude sato blížiť k číslu 140 tisíc. Podla iných mobilov s S820.

filipino
Facebook profil: https://www.facebook.com/cajova.vila

Příspěvek od filipino » 23 úno 2016 13:00

sensation86 píše:Podle mne to je nova vlajkova lod tecka :) indicii je nekolik a to ze SONY reklo ze bude vlajkova lod jednou rocne to mohli rict a mohli zmenit status... A nebo jsou tak prasteny do hlavy ze fakt jeste udelaji Z6 a bude mit nejakou banalni drobnost navic a bude to radoby vlajkova lod ktera bude za tu pridanou blbost predrazena.... Oukej fajn uvidime kdo mel pravdo kazdopadne pokud se pletu a bude tu Z6 jeste tak marketing v SONY by mel jit do blazince.
ale to my vime davno že tam patří :D :crazy:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Huawei P10
Huawei P8 / REFUND
Huawei P8 Lite
Xperia M2 Aqua / REFUND
Xperia L
Xperia U / SOLD
Xperia Mini Pro / R.I.P.
Xperia Mini

Neonym

Příspěvek od Neonym » 23 úno 2016 13:13

Z mobilenet.cz, kteří mi připadají, že se jako jedni z mála staví k Sony objektivně: "Navzdory tomu se díky snížením nákladů na marketing, výzkum a vývoj zvýšil provozní zisk na 201 miliónů dolarů z 87 miliónů dolarů za stejné období před rokem"

To je prostě cesta do pekel, omezit zrovna marketing. Ten stál u Sony za starou bačkoru už dlouho, ale letos ohledně MWC dokazují, že marketing prakticky vůbec nezvládají. Výzkum a vývoj může být průser do budoucna, ale ten marketing to potopí mnohem dřív. Proč nijak nevymezili, co to značka X má znamenat? I na světových webech se probírá, co je teď vlastně u Sony vlajková loď a co ne. K tomu ta šíleně dlouhá doba do vydání, nevydání Performance v Německu a GB (To jako proč?), atd. Sony fakt tápe.
Naposledy upravil(a) Neonym dne 23 úno 2016 13:14, celkem upraveno 1 x.

pepis

Příspěvek od pepis » 23 úno 2016 13:14

Urcite bude Z6, vzdy bola vlajkova rada Z-tkova.

carlosl

Příspěvek od carlosl » 23 úno 2016 13:16

bckp píše:Tak pokud k ní SONY udělá i nějaké příslušenství, přihodí do další verze i QI charging, tak by ten telefon mohl být vskutku zajímavý... V tomhle směru se má co učit, podívejme se třeba na Samsung. Ukázali model S7, k němu 5 typů pouzder, 3 obaly, telefon dostupný od 11. března, a teď SONY, X performace, příslušenství 0, dostupnost dle sony léto, ale někdo už má předprodej... WTF???
http://www.sonymobile.com/global-en/pro ... uch-scr56/

http://www.sonymobile.com/global-en/pro ... lip-scr58/

http://www.sonymobile.com/global-en/pro ... ver-sbc28/

plus další příslušenství na ofiko stránkách... S tím pouzdrem Cover Touch SCR50 bude Performance pecka...

pepis

Příspěvek od pepis » 23 úno 2016 13:17

Marketing u Sony je jeden velky fail.A hlavne ked pridem z novou radou,tak aspon mohly vysvetlit,ze kam patry.

Mikas
Facebook profil: n/a

Příspěvek od Mikas » 23 úno 2016 13:28

Za největší fail SONY považuji, že Xperia X Performance nemá být oficiálně prodávána ve dvou největších evropských trzích a to jest GB a Německo.

Co tímto sledují, mi fakt hlava nebere. :lol:

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 23 úno 2016 13:30

Tak ono se to obecně myslím bere tak, že v letošním roce přijde ještě něco lepšího aneb nejvybavenější telefon není automaticky vlajková loď. Jak jsem psal v článku, X Performance vypadá skvěle, ale ta dostupnost?
Obrázek

luk6
Typ zařízení: Sony Xperia XZs

Příspěvek od luk6 » 23 úno 2016 13:46

Taky souhlasím s tím, že vypadá skvěle. Ani ty rámečky nejsou tak strašný alespoň na videu. A navíc mi větší rámečky vyhovují. A to průhledný pouzdro je bomba.

Cena mě nepřekvapila. Docela jsem, zvědavej jestli Sony ještě víc zvedne příjmy oproti minulému roku. A těším, se na vlajkový model, ten ještě rozhodně má co přinést (USB-c, nový fotoaparát...)

bckp

Příspěvek od bckp » 23 úno 2016 14:27

carlosl píše: http://www.sonymobile.com/global-en/pro ... uch-scr56/
http://www.sonymobile.com/global-en/pro ... lip-scr58/
http://www.sonymobile.com/global-en/pro ... ver-sbc28/
plus další příslušenství na ofiko stránkách... S tím pouzdrem Cover Touch SCR50 bude Performance pecka...
A proč tohle kurwa není k Z5, Z5C a podobně??? Navíc, to ten telefon škaredě zvětší... Proč to nemá QI charging, což je suprová věc... osobně dumám spíše než nad X Performace o S7 :/ A to jsem měl poslední 4 telefony sony (Ztka, a hned po uvedení na trh, za Z5C jsem dal 17500, vysledek nemam krom jedineho pouzdra na hovno zadne prislusenstvi, zadny MM (ani concept, ani beta) i kdyz Z3 jo, a obecne mi prijde, ze na me SONY sere...
MIUICzech founder, CyanogenMOD member
It's all about people...

TomasARN

Příspěvek od TomasARN » 23 úno 2016 14:53

bckp, ako keby si mi myslienky cital, uplne s tym poslednym tvojim komentarom suhlasim
Sony Xperia Z5 Premium Gold, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z2, Sony Xperia Z1 Compact, Sony Xperia E3 Lime, Sony Xperia SP, Sony Smartwatch SW2, Sony SBH 20, Sony MBH10, Sony CP-ELS powerbank

sensation86

Příspěvek od sensation86 » 23 úno 2016 16:04

bckp: to mozna ze sere ale je si zase treba uvedomit ze vetsina uzivatelu neresi zda tam ma hned aktualni soft nebo podporu apod. klicem je masa lidi a ty si jdou koupit telefon protoze ho potrebujou at je duvod jakykoliv.... to ze se najde par tisicovek skalnich uzivatelu kteří si hrajou s Romkama a honi kdejaky vylepseni a resi technicky veci je minimum proti masam.... Neznam nikoho osobne kdo by mel SONY telefon a resil kdy bude 6.0 a co ma znamenat tohle od sony a ten marketing apod... je treba se na tohle podivat z globalniho meritka vetsina lidi jsou proste prahobycejny uzivatele co to maji jen jako telefon ne jako hracku. A tak SONY k tomu pristupuje.... Proto ty nebo ja jako tech-idiot se citis dotcneje.... :good:

Tomik774

Příspěvek od Tomik774 » 23 úno 2016 18:11

čau, já bych to viděl tak že Sony chce mít v nabídce taky nadupanej 5" foun, protože od vydání Z2 mají 5,2" a od Z3c mají 4,6", tudíž přeskočili 5" a to je podle mě škoda. Jakožto majitel Zetka, pořád čekám kdy něco takového představí :-) takže podle mě palec hore :good:

sumerian

Příspěvek od sumerian » 23 úno 2016 21:44

Jestli jsem to dobře pochopil, řada Z skončila. Respektive nebude mít pokračovatele s číslem šest...
http://www.androidauthority.com/sony-xp ... -z-676070/

looker1

Příspěvek od looker1 » 23 úno 2016 22:52

Musím se SONY zastat. Vždyť představili tři telefony z nichž nejnižší (XA) a nejvyšší model je zcela rovnocenný s konkurencí. Poslední dobou se tu strhla významná negativní vlna na téma Sony, které nestíhá konkurenci a je hrozné a navíc téměř na umření (to že tvoří zisk nikoho nezajímá) Teď dodali skvělý telefon (a dokonce již rovnou s originálním příslušenstvím), který je dle mého soudu srovnatelný s novinkami S7 a G5 navzdory nebo právě proto, že to není vlajková loď Sony. A zase negativní reakce. Design - negativní reakce - ale vždyť S7 i G5 mají po okrajích také rámečky, iPhone 6 ještě větší. Buďme spravedliví a objektivní. Navíc - nemůžu si pomoci, ale doba "vlajkových lodí" již je pryč a tuto hru hrají už jen obě korejské značky. Ani Huawei ani HTC ani Xaomi nemají jednoznačný Top model. Vždy jsou to modely dva až tři. Každý v něčem vyniká a v něčem zaostává. Uz to jsem se rozohnil :-)
Nakonec cena - opravdu se vám cena XPerformance zdá vysoká? V porovnání s čím? S7 je dražší. Apple nebudu vůbec zmiňovat. Tak hurá do diskuze a do mě. :-))
Nadšený uživatel Google Pixel 2 XL :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:
Nadšený uživatel Google Pixelbook :Yahoo!: :Yahoo!:

mental.disease

Příspěvek od mental.disease » 23 úno 2016 23:04

Tak to je zaujímavá informácia.
Xperie Z5ky prišli na US trh ako posledný. Rada X má začať predaj práve tam. Je vidieť, že Sony tápa. Alebo v rámci reštrukturalizácie vedia čo robia, akurát to nevedia odkomunikovat (nulový marketing)
Takže RIP séria Z. Razom sa rozplynuli debaty o tom, čo je, alebo nie je flagship :-D
Ale ako píše z toho Sony Deutschland tímu, je predsa jedno ako sa to volá.

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 23 úno 2016 23:08

Pozor, já znovu opakuji, že se mi X Performance líbí moc, ale obecně Sony má skutečně kolem sebe negativní auru :D
Obrázek

mental.disease

Příspěvek od mental.disease » 23 úno 2016 23:13

Tak to si zabil :ROFL:

Odpovědět

Zpět na „XPERIA X Performance“