Sony XPERIA X Performance oficiálně představena

Aneb zapomeňte na model Sony XPERIA Z5...
Odpovědět

jeelen.23
Typ zařízení: Sony Xperia XC

Re: Sony XPERIA X Performance oficiálně představena

Příspěvek od jeelen.23 » 24 úno 2016 08:27

Navíc by se k nám prý ani neměla dostat: http://mobilizujeme.cz/clanky/nova-sony ... -nedorazi/ - těžko říct, co je na tom pravdy, jinde jsem o tom neviděla zmínku :unknown:

V diskuzi na Xperiablogu se pod posledním článkem o nových tapetách na X-ka taky rozcházejí informace, zda řada X nahradila řadu Z či nikoli.

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 24 úno 2016 08:29

Nebude ve Velké Británii a v Německu, Sony by bylo samo proti sobě, kdyby X Performace nebyla globálním modelem...
Obrázek

looker1

Příspěvek od looker1 » 24 úno 2016 09:05

Auru tu tvoříme z velké části my sami - fanoušci. Neznám jediného applistu, který by říkal něco zásadně negativního na iPhone nebo iPad. Přestože, když se s nimi bavím, tak se shodneme, že třeba aplikace padají čím dál častěji (a víc než ve srovnatelných androidích telefonech). SONY mělo hluché období (Z2-Z4), ale vypadá to, že se vrací zpět. A to by byla dobrá zpráva pro celou naší komunitu! Tak držme palce :-)
Konečně SONY vydalo pěknou a smysluplnou řadu telefonů (jestli nahrazují Z řadu nebo ne mě opravdu netrápí - XP je prostě bomba telefon, ať to je označováno jako lowend, nebo suprduprhighend). Je evidentní, že to se vstupem na americký trh to SONY myslí tentokrát vážně. Mají podepsaný Verizon i T.Mobile a budou to prodávat přes Amazon i přes obchody. Takže ofenzíva cílená na Ameriku - to je možná důvod, proč na Německo a Anglii zatím nezbylo ;-)
Nadšený uživatel Google Pixel 2 XL :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:
Nadšený uživatel Google Pixelbook :Yahoo!: :Yahoo!:

sensation86

Příspěvek od sensation86 » 24 úno 2016 09:19

Jeste k tem vasim kritizovanym ramecku... Od sameho pocatku jsem moc rad ze tam jsou protoze kdyz jdu treba po ulici a neco ctu na vysku tak si ten tel zapacim pekne palcem a fakt pevne drzi v ruce :) druha vec kdyz na enco koukam na lezato tak muzu prehamatvat a nemusim jej jen drzet za hrany :) takze me osobne tam ty ramecky davaji smysl a kdyz tel spadne na zem tak i v tomhle smeru je lepsi ze ten displej neni az k rohu diky ramecku takze ta energie narazu nejde hned do hrany displeje.... Navic se tim taky telefon trosku odlisuje.... nevim co se tady porad lidem nelibi...typicky cechacci...

Leon

Příspěvek od Leon » 24 úno 2016 09:25

pepis píše:Urcite bude Z6, vzdy bola vlajkova rada Z-tkova.
Už nebude :)
http://www.gsmarena.com/no_xperia_z6_x_ ... -16860.php

Milos78

Příspěvek od Milos78 » 24 úno 2016 09:39

sensation86 píše:typicky cechacci...
:D aj my,slovaci .. Inak tiez nechapem tu kritiku, vsetko su to pekné mobily. Jedine minus je marketing,ktorý je nulovy,a junový štart,to je skoda
Xperia XZ3 green //ANDROID Pie 52.0.A.3.126//

tmajcin

Příspěvek od tmajcin » 25 úno 2016 12:19

Lenže pokiaľ raz máš flagship, tak niesi ochotný dať pálku za telefón čo nieje top. Ja som pri Z2 a naozaj rozmýšľam či next bude sony. Ako X je pekný telefón, ale nemá všetky parametre ako môže mať telefón v tejto cenovej kategórii. Proste keď si porovnám Z2 a povedzme Z5/X Performance (zdá sa mi,že ten je ten top), tak mi nedáva zmysel meniť. Scan odtlačku funguje na picu (známy má Z5 a si to vypol). Musím povedať, že som sklamaný. A to mám všetko príslušenstvo k telefónu od Sony (hodiny,náramok, obal, dock)

Odoslané z D6503 pomocou Tapatalku

looker1

Příspěvek od looker1 » 25 úno 2016 12:47

To by mě zajímalo, co konkrétně není na X Performance TOP? FHD displej? S jemností 441 ppi to stejně už neumíme posoudit, protože nám to oči neberou. A na 5 palcové uhlopříčce dvojnásob. Možná tam mohli dát ten AMOLED z A9...no jenže pak by se všichni rozčilovali, že je to displej co má telefon z vyšší střední řady...:-)
Dle mého je to vlajková loď jak vyšitá a jestli bude dobře fotit, tak má velkou šanci na úspěch. Protože cena je postavené těsně pod S7. Já SONY za tento telefon (do doby než ho budu moci vyzkoušet na živo) chválím!
Nadšený uživatel Google Pixel 2 XL :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:
Nadšený uživatel Google Pixelbook :Yahoo!: :Yahoo!:

Macik68

Příspěvek od Macik68 » 25 úno 2016 14:32

Buď jak buď, ten telefon se mi líbí už na obrázcích a to u mě zdaleka není obvyklé :-)

sensation86

Příspěvek od sensation86 » 25 úno 2016 16:03

Mam pocit ze jsem mel pravdu ze X Perfomance bude vlajkova lod... :)

mates5

Příspěvek od mates5 » 26 úno 2016 19:44

Za mě musím říct, že X a X Performance je telefon přesně podle mých představ. Design je super a konečně je telefon z kovu. Čtečka super, zaoblené sklo a hrany super po ergonomické stránce, SD820 na Full HD bude peklo, SD650 výkon jak SD810. Takže i ten slabší chipset má výkon jak Z5. Hodně se těším na přepracovanou sw nadstavbu. Dneska ty telefony jsou všechny výbavou totožné tady není moc co řešit. Pro mě je nejdůležitější vlastnost telefonu jeho SW a ten má SONY nejlepší, proto tuto značku kupuji. Vzhled je pro mě taky ze všech značek nejlíbivější... Nevím na co si lidi stěžují. V mém okolí má většina lidí telefon SONY (narychlo jsem napočítal 16) a všichni jsou spokojení - asi je to o tom nemít smůlu na špatný kus. Hodně lidí se s telefony taky potápí a koupe v horké vodě a pak se diví, že se to dodrbe, reklamaci neuznají a neprávem se šíří negativní aura. Já tu vodotěsnost pochopil tak, že se nemusím bát s telefonem dělat něco v dešti případně se strachovat, že mi jej někdo polije v hospodě, když je na stole.

Bobisky

Příspěvek od Bobisky » 27 úno 2016 20:10

No časem by to mohl být i nástupce mé Z1C, pokud bude mít dobrý foťák. Teď jsem byl týden na horách, kde bylo 5 iphonu a tiše jsem jim kvalitu fotek záviděl

Odesláno z mého D5503 pomocí Tapatalk
Bosch909 a pak už jen SE - T28, T610, K750, X1, Xperia Mini Pro, XL, Z1C (E4g)

so.alone
Facebook profil: https://www.facebook.com/a.broken.loner
Typ zařízení: Huawei P10 Lite

Příspěvek od so.alone » 04 bře 2016 22:53

Mně se foťák hodně líbí. Koukni(6:00-8:00): https://www.youtube.com/watch?v=g5SJq-Jag20
Give a man a gun, he'll rob a bank. Give a man a bank, he'll rob the world.

sqlrequest

Příspěvek od sqlrequest » 04 bře 2016 23:16

Takisto prediktívny autofokus vyzerá byť slušný (sledovanie objektu je rychlé) https://www.youtube.com/watch?v=XpYaQIQTYrg

sensation86

Příspěvek od sensation86 » 06 bře 2016 21:28

Ten fotak je jen marketing rada Z5 ma dost dobrej fotak ale podle mne cilene foti hur nez by umel jak je videt u konkurence takze podraz na lidi aby z toho vytriskali co muzou ted jako prichazi nova rada zase s novym cipem a hele ono to foti lip proti Z5.... tenhle pristup SONY se mi hnusí.

tomrich

Příspěvek od tomrich » 06 bře 2016 23:53

sensation86 píše:Ten fotak je jen marketing rada Z5 ma dost dobrej fotak ale podle mne cilene foti hur nez by umel jak je videt u konkurence takze podraz na lidi aby z toho vytriskali co muzou ted jako prichazi nova rada zase s novym cipem a hele ono to foti lip proti Z5.... tenhle pristup SONY se mi hnusí.
A co fotky v porovnání s M5? Právě rozhoduju se jestli čekat na ofiko cenu Performance a nebo si pořídit M5. Ta M5 se mě právě dost líbí a fotky se zdají vpohodě ale nikde jsem neviděl žádnou recenzi. :(
Nokia 3310 -> Sony Ericcson k510i -> Sony Ericcson C510 -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman -> Sony Xperia M2 ->Samsung Galaxy S6 edge

SHARKEZ
Facebook profil: https://www.facebook.com/michael.pajzinka
Typ zařízení: Huawei mate 20 PRO

Příspěvek od SHARKEZ » 07 bře 2016 00:04

Fotky by mali byť lepšie, dosť som pozeral o tomto telefóne na youtube. Ale uvidíme skôr v praxi. V každom prípade sa mi páči kovové telo. Škoda, chýba mi nápis xperia na boku telefónu ako to má Z5. Veľmi rozmýšľam nad performance. Počkám si na recenzie, fotky. Výkonu sa nebojím, škoda, že už aj nedali 4 gb ram. Uvidím ešte, aký telefón predstavia po tomto.

Ale asi skôr počkám. Každý už má nižšiu svetelnosť a sony má stále 2ku. :unknown: nechápem
Huawei mate 20 PRO
LG V30
SONY XPERIA X white

tomrich

Příspěvek od tomrich » 07 bře 2016 00:08

Právě nevím jestli čekat. Ono ale jestli se potvrdí ta cena u Performance tak to za mobil stejně nedám. Chci si v následujících měsících právě pořídit něco nového tak uvidím ale počkám asi až klesne M5 pod 10 000Kč. Narazil jsem teď na recenzi M5 a že foťák docela zklamání a za horších světelných podmínek nic moc což je škoda. Tak nevím. :/

Kód: Vybrat vše

https://www.youtube.com/watch?time_continue=632&v=POZMmtCAMVM
Nokia 3310 -> Sony Ericcson k510i -> Sony Ericcson C510 -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman -> Sony Xperia M2 ->Samsung Galaxy S6 edge

SHARKEZ
Facebook profil: https://www.facebook.com/michael.pajzinka
Typ zařízení: Huawei mate 20 PRO

Příspěvek od SHARKEZ » 07 bře 2016 00:17

Software a svetelnosť... to sú veľmi dôležité veci... svetelnosť veľmi veľa robí... v nočných podmienkach by fotky vyzerali lepšie ;) ale určite performance lepšie fotí ako moja Z3. Ale stále mi na ňom niečo chýba. Skôr asi počkám.
Huawei mate 20 PRO
LG V30
SONY XPERIA X white

Odpovědět

Zpět na „XPERIA X Performance“