Sony XPERIA X Performance se zbláznila

Aneb zapomeňte na model Sony XPERIA Z5...
Odpovědět
Uživatelský avatar

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor
Příspěvky: 10964
Registrován: 18 pro 2011 09:50

Sony XPERIA X Performance se zbláznila

#1

Příspěvek od Jozef Cmar » 02 říj 2016 22:08

Sony XPERIA X Performance patří k nejvýkonnějším telefonům na současném trhu a výrobce u ní také zachoval voděodolnost, což je výborná zpráva. Po vytažení telefonu z vody jde navíc telefon velmi rychle používat, což třeba v dešti určitě oceníte. Pokud ale na displeji necháte pár kapek vody, může se stát, že se vaše XPERIA X Performance zblázní. Sledovat poté dění na displeji je ale zábava...

Voděodolnost pro mě není klíčovou funkcí, když je ale zpracována dobře a funguje, mám z toho radost. V mírném dešti jsem si zvykl běžně používat většinu telefonů, ale pokud je voděodolnost garantována výrobcem, mám z toho přece jenom mnohem lepší pocit. Proto jsem také rád, že Sony XPERIA XZ tuto funkci také nabízí a sám jsem zvědav, jak dobře ji výrobce bude mít zpracovanou. Ale zpátky k původnímu tématu článku - trochu vody na displeji stačilo k tomu, že telefon reagoval skutečně velmi zábavně. V běžném životě je ale stabilita a spolehlivost telefonů Sony XPERIA příkladná, v tomto směru nemám co vytknout. Budu rád, pokud se stejně dobře budou chovat také nové telefony Sony XPERIA, které přichází na náš trh. Líbí se vám přiložené video?

článek - http://www.xperia.cz/14-ostatni/2828-so ... CC%81znilaObrázek
Obrázek

Michal
Příspěvky: 23
Registrován: 05 zář 2012 18:27

Re: Sony XPERIA X Performance se zbláznila

#2

Příspěvek od Michal » 03 říj 2016 10:18

napadá mě scénka z kameňáku: https://www.youtube.com/watch?v=J8du6dMEffI
jo voděodolnost to jo, ale nesmí se to namočit, sr*čka
Uživatelský avatar

Geordie69
Příspěvky: 533
Registrován: 09 říj 2014 10:28

Re: Sony XPERIA X Performance se zbláznila

#3

Příspěvek od Geordie69 » 03 říj 2016 16:55

Je to asi rok čo som na internete čítal o novom algoritme či ako to nazvali Soňáci,vďaka ktorému budete môcť ovládať mobil aj mokrými rukami.Údajne mala byť pridaná nová funkcia na rozpoznávanie kvapiek a mokrých rúk na displeji ktorá by zabránila takémuto blbnutiu.Očividne s toho nič nieje.Zas výkrik do prázdna ako to má Sony vo zvyku.
Odpovědět