Problém s nabíjením

Nejlevnější XPERIA pro rok 2016?
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Hanninka.87

Problém s nabíjením

Příspěvek od Hanninka.87 » 03 črc 2017 19:45

Ahoj, mám Sony xperia e5 a polední dva týdny mám problém s nabíjením. I když mám mobil na nabíječce celou noc, nabije se třeba jen na 40% (dioda svítí), někdy vůbec nesvítí dioda nabíjení, takže se nenabíjí, někdy svítí dioda jen při rozsvíceném displayi (a asi nenabíjí). Zkusila jsem několik různých nabíječek, takže v kabelu to není.
Zhruba před těmi 2ma týdny povolila předinstalovanou aplikaci AVG protector a poté jsem doinstalovala AVG Cleaner pro Xperii. Po zhruba jednom dnu oboje odinstalovala. Ale zjistila jsem, že v tom Cleanru je možnost upozornění na změnu stavu (profilu) baterie, kde to bylo zapnuté. A teď, když se baterie nabije nebo vybije na jinou úroveň, rozsvítí se display a vibruje mobil. A to i přesto, že ty aplikace už nemám.
Nevíte náhodou, jak se toho zbavit? A jak pomoci tomu, aby se baterie zase nabíjela? Dělá to třeba obden, že se nebabije... žádnou jinou novou app nemám. Jen jsem tedy vyměnila 64 Gb kartu za 128. Ale tím to určitě nebude...
Děkuji za jakékoliv rady. Mobil je v záruce, ale nechci přijít o data a ráda bych vše nějak vyřešila sama, bez zásahu techniků.
Xperia Tipo
Sony xperia L
Sony xperia E5
Sony xperia X

verbatim
Moderátor
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Re: Problém s nabíjením

Příspěvek od verbatim » 03 črc 2017 19:57

Pokud se tak již nestalo, stáhni a nainstaluj si do pc Xperia Companion, vysleduj okamžik, kdy bude telefon nabitý, v programu je možná i záloha, čili vše si zálohuj a pak při nabitém telefonu proveď Opravu SW přes Xperia Companion - dojde k vymazání dat.

A pak sleduj, co to bude dělat.

Pokud se to nezlepší, pak bude reklamace jediným řešením.

Pokud ano, máš vyřešeno a můžeš instalovat. Jen se do budoucna vyhni nějakým cleanerům, to vůbec neinstaluj i když to Sony jako doporučuje. To samé antivir - ten zakázat.
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT
Odpovědět

Zpět na „XPERIA E5“