Sony XPERIA XZ se stylovým dřevěným krytem

Odpovědět
Uživatelský avatar

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor
Příspěvky: 10946
Registrován: 18 pro 2011 09:50

Sony XPERIA XZ se stylovým dřevěným krytem

#1

Příspěvek od Jozef Cmar » 14 kvě 2017 22:54

Sony XPERIA XZ je stále ještě nejvybavenějším telefonem od společnosti Sony Mobile na našem trhu, již brzy ale přijde na trh model Sony XPERIA XZ Premium a situace se výrazně změní. Sám zatím počítám s tím, že si loňskou vlajkovou loď nechám ještě delší dobu v redakci, pokračuji tedy v testování zajímavého příslušenství pro tento přístroj. Už jsem vyzkoušel několik různých pouzder, dnes se podíváme na dřevěný kryt.

Ke dřevu a obecně přírodě jsem měl vždycky velmi pozitivní vztah, ostatně možná si vzpomenete na dřevěný kryt Balolo pro model Sony XPERIA Z5. Tehdy to ale byl jen skutečně tenký plátek dřeva, dnes se podíváme na pořádný dřevěný kryt. Ten zajistí vašemu telefonu skutečně naprostou ochranu, zároveň ale samozřejmě původně kompaktní telefon získá větší rozměry. Přístroj ale v krytu drží výborně, vše je vyrobeno velmi přesně a precizně. Musel jsem si ale zvyknout na umístění zapínacího tlačítka, které je po aplikaci krytu více utopené a chvilku mi trvalo, než jsem se naučil telefon rychle odemykat. Celkově jsem ale s kvalitou pouzdra spokojen a můžu jej jedině doporučit. Jak se líbí vám?

Stylový dřevěný kryt pro model Sony XPERIA XZ můžete zakoupit tady - https://prislusenstvi.shop/devn-pouzdro ... v-hnd-1418Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar

milan81
Příspěvky: 85
Registrován: 06 čer 2014 14:48

Re: Sony XPERIA XZ se stylovým dřevěným krytem

#2

Příspěvek od milan81 » 15 kvě 2017 11:51

no ty vole takova hnusna cihla :bad:
Odpovědět