X Compact - oblíbené kontakty

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
premek84

X Compact - oblíbené kontakty

Příspěvek od premek84 » 28 kvě 2019 10:30

Zdravím. Zničeho nic se mi vymažou vždy při nabíjení baterie nejoblibenější kontakty. Před tím mi to nikdy nedělalo, Nevíte někdo co s tím.Veškeré aktualizace co byli vydány mám nainstalované.

verbatim
Moderátor
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Re: X Compact - oblíbené kontakty

Příspěvek od verbatim » 29 kvě 2019 05:13

Pokud myslíš onen widget Nejoblíbenější kontakty, pak bych zkusil u něj vymazat DATA - podržením prstu na tomto widgetu - (i) Informace o aplikaci - Úložiště - vymazat data.

Pro jistotu restart.
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

andrejdudas
Typ zařízení: Sony Xperia XZ1 comp

Re: X Compact - oblíbené kontakty

Příspěvek od andrejdudas » 16 čer 2019 22:52

Ahoj, ja som písal na podporu Sony a odpísali mi toto... Pokiaľ ide o Vašu otázku, radi by sme Vás informovali, že nám je veľmi ľúto s akou ťažkostí sa stretávate na Vašom zariadení Xperia XZ1 Compact. Ďakujeme Vám za zaslanie potrebných informácií. Ďalej by sme Vás radi informovali, že vzhľadom na zmeny v zásadách ochrany osobných údajov spoločnosti Google, ktoré boli vykonané a uvedené do platnosti 7. januára 2019, bude karta Obľúbené (zoznam označený hviezdičkou) v aplikácii Telefón a miestna ponuka tvorená Vašimi obľúbenými kontakty (manuálne označené hviezdičkou) a často používanými kontakty na základe jedného dňa. To znamená, že tu nájdete okrem kontaktov označených hviezdičkou tiež jednodňovú históriu frekventovane volaných kontaktov. Kontakty, ktoré boli teda v konkrétny deň volány, ale nie sú označené hviezdičkou, budú druhý deň v zozname obľúbených chýbať. Ide o štandardné správanie aplikácie, tak ako bola navrhnutá.

Aby ste zaistili, že tento kontakt bude vždy zobrazený na karte Obľúbené, nezabudnite kontakt označiť ako obľúbený hviezdičkou.

Označenie kontaktu ako obľúbeného

Vyhľadajte a kliknite na položku Kontakty.
Vyhľadajte a kliknite na príslušný kontakt.
Kliknite na ikonu Obľúbený (ikona hviezdičky).
Zobrazenie karty obľúbených v aplikácii Telefón

Nájdite a kliknite na položku Telefón.
Kliknite na kartu Obľúbené (karta označená ikonou hviezdičky

Odpovědět

Zpět na „XPERIA X Compact“