Sony XPERIA XA1 v růžovém provedení

Odpovědět
Uživatelský avatar

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor
Příspěvky: 11124
Registrován: 18 pro 2011 09:50

Sony XPERIA XA1 v růžovém provedení

#1

Příspěvek od Jozef Cmar » 04 kvě 2017 23:58

Sony XPERIA XA1 je prvním telefonem z letošního portfolia společnosti Sony Mobile, který se oficiálně prodává na našem trhu. K dispozici je hned kvarteto barevných variant a my si j postupně představíme na našem webu XPERIA.cz, přičemž úplně na začátek zde máme růžové provedení. Nemusíte se al děsit nějakého agresivního zabarvení, jedná se o příjemný a decentní nádech, který nikoho neurazí.

Už v tomto článku ale musím zmínit, že ačkoliv Sony XPERIA XA1 v růžovém provedení vypadá velmi dobře, volbou číslo jedna pro mě určitě není. Výrobce si ale hodně pohrál s designem a konstrukcí, výsledkem je pak skutečně líbivý přístroj v kvalitním těle, který si navíc s žádným konkurentem pravděpodobně nikdy nespletete. to není rozhodně na škodu, alespoň v dnešní době, kdy na trhu máme stovky různých mobilních telefonů s operačním systémem Android. Jak se vám telefon líbí?

Sony XPERIA XA1 v růžovém provedení můžete zakoupit na iSpace - https://www.ispace.cz/sony-xperia-xa1-g3121-pinkObrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar

Slam074
Příspěvky: 15
Registrován: 20 srp 2014 10:48

Re: Sony XPERIA XA1 v růžovém provedení

#2

Příspěvek od Slam074 » 29 črc 2017 08:08

Pořídil jsem ji drahé polovičce a ve skutečnosti vypadá o 1000% líp než na fotkách. Měl jsem trochu strach, jak přijme tu nezvyklou barvu, ale byla nadšená. Konečně telefon, který není černý, bílý, modrý a s houpacími zády. V rodině to je už pátá Xperia a zatím to vše byly dobré volby... :-)
Slam

Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XA1“